Ponedjeljak, 04 Travanj 2016 02:00

Alabama svladala Vallis Aureu u derbiju 16. kola MNLV Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer su odigrane četiri utakmice 16. kola Malonogometne lige veterana Požega. U derbiju kola Alabama je pobijedila Vallis Aureu rezultatom 3:1. Nakon što je prvo poluvrijeme prošlo bez pogodaka Vallis Aurea je povela pogotkom Tomislava Mandića u 27. minuti. Već minutu poslije Alabama je izjednačila pogotkom Kreše Poletija. U 30. minuti Zoran Bošnjaković je doveo Alabamu u vodstvo, a pobjedu je pogotkom u 36. minuti potvrdio Miro Raguž.

Kelvin je pobjedio Hvidrru rezultatom 6:2 iako je Hvidra nakon prvog dijela imala vodstvo od 1:2. Dvostruki strijelac za Hvidru bio je Mario Jakovac dok su pogotke za Kelvin postigli Jurica Bešlić, Dražen Pekčec, Mario Engelmann, Milivoj Mahaček, Željko Mitrović i Mladen Karačić.

Rampa Spin Valis je rezultatom 6:4 svladala Bećare. Tri pogotka za Rampu postigao je Jako Novak, a po jednom su se u strijelce upisali Nikola Zirdum, Dražne Fuček i Zdravko Novak. Tri pogotka za Bećare postigao je Ivo Papak, a jednom je zabio Damir Vasić.

Euromodul je bio bolji od Pilane Blatančić i pobijedio rezultatom 5:4 nakon što su do 25. minute gubili 0:4. Dvostruki strijelci za "Blatančiće" su bili Ivica Stojčević i Rajko Mijatović. Za Euromodul dva pogotka je postigao Danislav Rašić, a po jedan su dodali Ilija Šubara, Predrag Olšak i Marijan Bakula.

Utakmica između Standarda i Prvog hrvatskog redarstvenika je odgođena.

Dva kola prije kraja u igri za naslov prvaka ostale su samo dvije ekipe. Vodeća Alabama ima bod više od Kelvina. Alabama ima i malo povoljniji raspored jer još igra sa trećeplasiranom Rampom Spin Valis i Standardom koji je deveti na ljestvici dok Kelvin igra sa petoplasiranim Euromodulom i četvrtoplasiranom Vallis Aureom.

U nedjelju, 10. travnja se ne igrazbog zauzetosti dvorane, a sve utakmice 17. kola odigrat će se u nedjelju, 17. travnja.