Ponedjeljak, 13 Lipanj 2016 02:00

Policijska uprava Požeško-slavonska osvojila 5. Memorijalni turnir hrvatskih branitelja

VIDOVCI - U subotu, 11. lipnja na malonogometnom igralištu s umjetnom travom u Vidovcima odigran je 5. Memorijalni nogometni turnir za poginule hrvatske branitelje. Natjecanje je održano u sklopu obilježavanja 25. godišnjice osnutka 63. Samostalne gardijske bojne ZNG u Vidovcima, a iz koje je kasnije nastala legendarna, 123. brigada Hrvatske vojske.

Prvo mjesto osvojila je ekipa Policijske uprave Požeško-slavonske koja je tako obranila naslov pobjednika jer su osvojili turnir i 2015. godine. Drugo mjesto osvojila je ekipa Vojarne 123. Brigade HV Požega, treće mjesto osvojila je ekipa 63. Samostalne gardijske bojne ZNG, a 4. mjesto osvojila je ekipa NK Dinamo Vidovci - Dervišaga.

Najbolji strijelac turnira bio je Mario Pjerabon s pet postignutih pogodaka.

Pročitano 1660 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 13 Lipanj 2016 11:34