Četvrtak, 29 Prosinac 2016 01:00

AG Gradnja 97 ostvarila sve tri pobjede i osigurala plasman u drugi krug 26. BMNT "Požega 2016" kao pobjednik skupine 7.

POŽEGA – Tijekom šestog natjecateljskog dana odigrano je 5 utakmica u fondu nagrada. U prvom susretu branitelj naslova Vallis Aurea je pobijedila PVC Stolariju Plastival rezultatom 3:0. Dva pogotka postigao je Josip Jakovljević, a jedan je dodao Ivan Peharda.

U derbiju skupine 7. sastale su se dvije ekipe koje su sa dvije pobjede u prva dva kola već prije ovog susreta osigurale prolaz u drugi krug. Nositelj Pink panter je izgubio od podnositelja ekipa AG Gradnja 97 koja je povela pogotkom Lea Mikića u 15. minuti, a Pink panter je izjednačio u 23. minuti autogolom AG Gradnje kojo je pobjedu i prvo mjesto u skupini donio Josip Solić pogotkom dvije minute prije kraja.

Ekipa NK Mladost Pavlovci svladala je Magmu rezultatom 3:2 iako je Magma imala vodstvo od 0:2 pogocima Ivice Pavića i Mladena Čuljka u 12. i 21. minuti. U posljednje četiri minute utakmice Pavlovčani su došli do preokreta. Prvo je u 26. minuti Zoran Stanić smanjio na 1:2, a minutu prije kraja Mirko Pilić je iz kaznenog udarca sa 10 metara zabio za 2:2. U posljednjoj minuti pobjedu i 3 boda s kojima ostaju u igri za 2. krug donio je Mihael Hlebec pogotkom za 3:2.

Mojito bar Rent-a-car Mario je pogotkom Antonia Solde u posljednjoj minuti došao do pobjede od 1:0 protiv Play fitness Nekretnina Kvart. Mojito je tako osigurao prolaz u 2. krug, a u večerašnjoj utakmici protiv Caffe bara Rubikon će odlučiti da li će u četvrtfinale kao pobjednik ili drugoplasirani skupine 8.

U posljednjem susreti 6. dana ekipa Sun Caffe bar Birc je pobijedila ekipu Auto Robija rezultatom 7:5. Pogotke za Sun postigli su Sebastijan Kalnak (2), Krešimir Brkić (2), Mile Pavelić (2) i Branislav Zelić dok su za Auto Robi strijelci bili Denis Ružman (2), Antonio Šarić, Ante Vidović i Stjepan Šilhan.