Subota, 31 Prosinac 2016 01:00

Završio prvi krug veteranskog turnira 26. BMNT "Požega 2016"

POŽEGA – U sklopu 8. natjecateljskog dana 26. BMNT „Požega 2016“ veterani su odigrali tri posljednje utakmice po skupinama.

U prvom susretu prošlogodišnji finalist Hvidra je rezultatom 3:0 svladala Blic Interijere Pleternica. Pogotke za Hvidru postigli su Mario Čuljak u 5., Josip Pavunčec u 22. i Vlado Deanović u 27. minuti. Hvidra je tako sa dvije pobjede i bez primljenog pogotka osigurala plasman u četvrtfinale.

U drugom susretu Rampa Spin Valis je rezultatom 2:1 svladala Trenkovo. U 8. minuti Jako Novak doveo je Rampu u vodstvo, a na 2:0 povisio je Nikola Zirdum u 18. minuti. Draženko Kljajić je u 23. minuti postigao pogodak za konačnih 2:1.

U zanimljivoj i neizvjesnoj utakmici Vallis Aurea II i Wiener osiguranje Luzeri su odigrali neodlučeno, 1:1. Vallis Aurea je i prije ovog susreta osigurala četvrtfinale pobjedom nad Alabamom dok je Luzerima za prolaz u drugi krug trebao bar bod u ovom susretu za koji su ih pojačali igrači iz Slavonskog Broda Josip Cipar, Željko Hrušovski i Drago Pavić dok na utakmici nije bilo Tomislava Topalovića koji je za Luzere igrao u prvoj utakmici protiv Alabame. Upravo je Pavić postigao pogodak za vodstvo od 0:1 u 11. minuti, a Krunoslav Pavlović donio je bod svojim suigračima u 29. minuti jakim udarcem iz daljine.

Nakon stanke za vikend prve dvije četvrtfinalne utakmice odigrat će se u ponedjeljak, a preostale dvije su na rasporedu u utorak.