Srijeda, 20 Prosinac 2017 01:00

Prvog dana 27. BMNT "Požega 2017" pobjede ostvarile ekipe Caffe bara Samson, Vallis Auree, MNK Jeronim i Caffe bara Rubikon

POŽEGA – Prvog natjecateljskog dana odigrano je 5 utakmica. Turnir su otvorili igrači branitelja naslova Caffe bara Samson koji su sigurnom pobjedom rezultatom 3:0 bili bolji od mlade ekipe Piper Hera. Pogotke su postigli Valentino Podobnik, Tomislav Baltić i Mario Pavelić.

U drugom susretu brodska ekipa Caffe bar Truck i Caffe bar Leona odigrali su neodlučeno 2:2. Poveli su Brođani pogotkom Gorana Jurića u 24. minuti dok je izjednačio Robert Bojić u posljednjoj, 30. minuti susreta. Nakon izvođenja penala prednost je ostvarila ekipa C. B. Truck.

Mlada ekipa Cvjetne galerije Dalas Prvča imala je vodstvo d 3:0 ali je na kraju izgubila rezultatom 4:5 od MNK Jeronim Kutjevo. Pogotke za C.G Dalas Prvča postigli su Mario Janota (2) i Ivan Brus (2) dok su za Jeronim zabili Josip Budimir (2), Ante Budimir (2) i Domagoj Majetić.

Nakon toga je u odličnoj utakmici punoj tempa Vallis Aurea pogotkom Alena Jelčića u 15. minuti svladala Caffe bar Truck koji je na vlastiti zahtjev odigrao dvije utakmice u istom danu.

U posljednjem susretu dana novogradiški Caffe bar Rubikon je s uvjerljivih 6:2 svladao Restoran Martu Vina Drakulić Zarilac. Pogotke za Rubikon postigli su Mario Vlaović (2), Nikola Eller, Dario Terzić, Alen Akmačić uz jedan autogol protivnika. Za „Martu“ su pogotke postigli Domagoj Pilić i Marko Iličić.

Dvorana je prvog dana bila solidno popunjena, a gledatelji su mogli vidjeti kvalitetan mali nogomet. Drugog natjecateljskog dana odigrat će se samo tri utakmice jer se u sklopu turnira igra i humanitarna rukometna utakmica između veterana RK Požega i selekcije hrvatskih rukometnih veterana.

27. BMNT "POŽEGA 2017" - FOND NAGRADA

Rezultati utakmica 1. dana  - Srijeda, 20. 12. 2017.

Caffe bar Samson – Piper Hera 3:0 (1)

Caffe bar Leona – Caffe bar Truck 1:1 (2:3p) (8)

MNK Jeronim Kutjevo – Cvjetna galerija Dalas Prvča 5:4 (7)

Vallis Aurea – Caffe bar Truck 1:0 (8)

Caffe bar Rubikon – Restoran Marta Vina Drakulić Zarilac 6:2 (4)

Četvrtak, 21. 12. 2017. – 2. dan

17,20 Darmopil Instalacije NK Kaptol - Caffe bar Colosseum (7)

18,30 Humanitarna rukometna utakmica – RK Požega : Selekcija hrvatskih rukometnih veterana

20,40 Papuk Velika – Fitness klub Play (3)

21,20 Bijela kuća Lager Bašić – Mladež HDZ-a TO Centar (6)