Četvrtak, 21 Prosinac 2017 01:00

Ekipe "Darmopil Instalacije NK Kaptol" i "Mladež HDZ-a Temeljni ogranak Centar" ostvarile pobjede drugog dana natjecanja na 27. BMNT "Požega 2017"

POŽEGA – Drugog natjecateljskog dana odigrane su samo tri utakmice jer je program bio popunjen i odigravanjem humanitarne rukometne utakmice. U prvom susretu ekipa Darmopil Instalacija NK Kaptol je s uvjerljivih 6:1 bila bolja od mlade ekipe Caffe bara Colosseum koja je povela pogotkom Josipa Bezjaka u 2. minuti. Ostatak utakmice pripao je iskusnijoj ekipi Darmopil instalacija koja je do poluvremena izjednačila, a u nastavku došla do visoke pobjede. Pogotke su postigli Valentin Pranjić (3), Tomislav Pranjić, Aleksandar Darmopil i Zlatko Kresovljak.

Zanimljivu utakmicu koja je na kraju završila neodlučeno, 5:5 odigrale su ekipe NK Papuk Velika i Fitness kluba Play koji je u vodstvu bio od 6. do 25. minute da bi na kraju jedva izborio penale pogotkom za 5:5 u posljednjim trenucima susreta. Play je u 10. minuti vodio sa 0:3, Papuk se vratio na 2:3 da bi u 27. minuti prvi put poveo ali je Play izborio penale u kojima je bio uspješniji i ukupnim rezultatom 5:7 došao do prednosti. Pogotke za Papuk postigli su Tomislav Foro (2), Josip Bertolan (2 iz kaznenih udaraca sa 10 metara) i Matej Šipura dok su strijelci za Fitness klub Play bili Tony Martinović, Mirko Soldo, Dominik Dorić, Mateo Itrak i Matej Martinović.

U posljednjem susretu Mladež HDZ-a Temeljni ogranak Centar je rezultatom 3:2 bila bolja od Bijele kuće Lager Bašić. Mladež je imala vodstvo od 0:3 pogocima Josipa Škode i Dominika Solde (2). Bijela kuća je dvije minute prije kraja pogotkom Nikole Miholića došla do 1:3, a minutu prije kraja pogotkom Miroslava Lujića iz kaznenog udarca sa 10 metara do rezultata 2:3 ali za nešto više nije bilo vremena pa je susret i završio tim rezultatom.

Trećeg natjecateljskog dana, u petak, 22. prosinca odigrat će se 7 utakmica, a u subotu, 23. prosinca još 8 utakmica. Nakon toga je dvodnevna stanka, a turnir će biti nastavljen u utorak, 26. prosinca.