Nedjelja, 24 Prosinac 2017 01:00

Odigrane utakmice 4. natjecateljskog dana 27. Božićnog malonogometnog turnira "Požega 2017"

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u subotu, 23. prosinca odigrane su utakmice 4. natjecateljskog dana 27. BMNT „Požega 2017“. U prvom susretu ekipa Probali je poražena od NK Papuk Velika rezultatom 0:3. Pogotke za Papuk postigli su Jozo Jelić, Filip Jakobović i Josip Zvekić.

Caffe bar Vertigo je rezultatom 8:2 svladao ekipu Auto Robija. Pogotke su postigli Pavo Nikolić (4), Ivan Franjić (2), Beki Bekić i Luka Banić. Za Auto Robi strijelci su bili Stjepan Šilhan i Marko Vučetić.

Ekipa Probali poražena je od Fitness kluba Play rezultatom 1:5. Pogotke za Play postigli su Matej Martinović (2), Tony Martinović, Mirko Soldo i Mateo Itrak dok je Marko Mikinac postigao počasni pogodak za ekipu Probali koja se s četiri uvjerljiva poraza oprostila od turnira.

Vallis Aurea je svladala MNK Plamen rezutatom 4:0. Pogotke su postigli Josip Jakovljević (2), Mario Majstorović i Josip Solić.

SMC Pleternica je rezultatom 5:1 bila bolja od MNK Vladorene Pizzerie Mama mia. Pogotke za SMC postigli su Ilija Vrbanić (3), Igor Bratanić i Robert Vidakušić dok je jedini strijelac za Vladorenu bio Josip Drežnjak.

Uvjerljivi su u svojoj prvoj utakmici bili i Autodijelovi Tokić koji su rezultatom 6:2 pobijedili NK Lipu. Pogotke za „Tokiće“ postigli su Tomislav Žuljević (2), Josip Banožić (2), Mislav Brnčić i Luka Šporčić. Oba pogotka za Lipu postigao je Marin Mijatović.

Baza Caffe bar i Magma su odigrali najzanimljiviju utakmicu 4. dana. Baza je povela pogotkom Ivana Smojvira u 4. minuti, a na 2:0 povisio je Marko Karačić u 22. minuti. Magma je smanjila rezultat na 2:1 pogotkom Mladena Čuljka u 24. minuti, a dvije minute poslije Marko Karačić postiže pogodak za 3:1. U 27. minuti igrači Magme smanjuju na 3:2 iz kaznenog udarca sa 10 metara kojeg je realizirao Josip Čuljak. Dvadesetak sekundi prije kraja imao je Čuljak još jedan kazneni udarac s 10 metara ali je njegov udarac ovaj put završio pokraj gola vratara Marka Ferića.

U posljednjem susretu Mojito Caffe bar je rezultatom 2:0 bio bolji od Kronike Požeško – slavonske. Pogotke za Mojito postigli su Ivan Mautner i Valentin Mikić. Nakon dva dana stanke turnir se nastavlja u utorak, 26. prosinca kada će se od 14,00 do 23,20 sati odigrati čak 14 utakmica (4 veteranske i 10 u fondu nagrada).