Utorak, 23 Prosinac 2014 01:00

Skupine turnira mladeži

Poznate su skupine turnira mladeži. Natjecateljska komisija turnira je jutros u prostorijama Požeškog športskog saveza obavila izvlačenje uz nazočnost članova Organizacijskog odbora. Raspored utakmica je u izradi i bit će objavljen danas poslije 14 sati na stranicama Požeškog športskog saveza. 

 

 

24. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR „POŽEGA 2014“

 

TURNIR MLADEŽI, ŠD „Grabrik“, 27. 12. 2014. – 10. 01. 2015.

 

MLAĐI LIMAČI

SKUPINA 1

1. Škola nogometa Batrina

2. NK Kaptol

3. ŠNK Slavonija 2

 

SKUPINA 2

1. ŠNK Slavonija 1

2. NK Slavija Pleternica 

3. ŠNK Slavonija 3

 

 

STARIJI LIMAČI

 

SKUPINA 1

1. NK Kaptol 1

2. Škola nogometa Batrina

3. ŠNK Slavonija 4

 

SKUPINA 2

1. NK Sloga Nova Gradiška

2. ŠNK Slavonija 2

3. NK Kaptol 2

4. NK Papuk Velika

 

SKUPINA 3

1. ŠNK Slavonija 1

2. NK Mladost Pavlovci

3. NK Dinamo Vidovci

4. NK Tim osvježenje Kuzmica

 

SKUPINA 4

1. NK Željezničar Slavonski Brod 

2. NK Slavija Pleternica

3. ŠNK Slavonija 3

 

POČETNICI

 

SKUPINA 1

1. NK Slavija Pleternica

2. NK Mladost Pavlovci

3. ŠNK Slavonija B 1

 

SKUPINA 2

1. ŠNK Slavonija A1

2. Vulkanizerska radnja Mario Bukovlje

3. NK Tim osvježenje

 

SKUPINA 3

1. Škola nogometa Batrina

2. ŠNK Slavonija A 2

3. NK Kaptol 2

 

SKUPINA 4

1. NK Papuk Velika Termoprojekt 

2. NK Kaptol 1

3. ŠNK Slavonija B 2

 

PIONIRI

 

SKUPINA 1

1. ŠNK Slavonija 1

2. NK Papuk Velika

3. NK Tim osvježenje Kuzmica

 

SKUPINA 2

1. NK Slavija Pleternica

2. NK Mladost Pavlovci

3. ŠNK Slavonija 1

 

SKUPINA 3

1. NK Požega

2. Mlade nade

3. NK Kaptol

 

KADETI

 

SKUPINA 1

1. ŠNK Slavonija Mršić gradnja 

2. Winksice

3. Bonaventura

 

SKUPINA 2

1. Radio Slavonija

2. Fitnes klub Mario

3. Računalci

 

SKUPINA 3

1. Caffe bar Enigma Sibinj

2. Dečki izvan kontrole

3. Joks

 

SKUPINA 4

1. Caffe bar Samson Velika

2. Moby dick

3. Lopta

 

SKUPINA 5

1. NK Sloga

2. Vina Soldo

3. Ninja turtles

 

SKUPINA 6

1. Autosprint

2. NK Požega

3. NK Sve

 

 

JUNIORI

 

SKUPINA 1

1. Autodijelovi Tokić

2. Kutjevo

3. San Marino

 

SKUPINA 2

1. Autosprint

2. NG Rubikon

3. Caffe bar Bis Pekarna Dragić

4. Xinban

 

SKUPINA 3

1. 97

2. Agronom

3. Vladorena Mama mia

4. NK Požega

 

SKUPINA 4

1. NK Dinamo Vidovci

2. Megamasa

3. PVC Stolarija Plastival

 

SKUPINA 5

1. Alibi bar

2. Caffe bar Camel Kutjevo

3. MNK Osijek

 

SKUPINA 6

1. Pekara Cerovac

2. No name

3. Ime 

Pročitano 2939 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 24 Prosinac 2014 10:12