Utorak, 18 Veljača 2020 01:00

Odigrane utakmice 9. kola Županijske malonogometne lige Požeško - slavonske

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc, u subotu, 15. veljače 2020 odigrane su sve utakmice 9. kola Županijske malonogometne lige Požeško – slavonske.

U prvom susretu ekipa Legacya je u derbiju začelja s uvjerljivih 9:3 (5:2) svladala Vladorenu. Pogotke su postigli Bruno Kićan (2), Leonardo ilić (2), Karlo Garić (2), Matej Markanjević, Petar Barić i Tomislav Dijaković, a za Vladorenu su strijelci bili Lovro Zeljko (2) i Josip Drežnjak.

Pleternica je pobijedila Plamen rezultatom 8:4 (4:1). Pogotke su postigli Mihael Keč (2), Dario Blašković (2), Josip Petković (2), Tomislav Valentić i Damir Petković dok su za Plamen zabili Mirko Bošnjak, Branko Šaur, Denny Martinović i Nikola Blažević.

Učilište Link je rezultatom 4:3 (0:2) bilo bolje od Zarilca koji je imao vodstvo od 0:3 do 10 minuta prije kraja kad je počeo preokret Linka za koji su strijelci bili Josip Kopačević, Dominik Mitrović, Mario Janota i Marko Vučetić, a za a Zarilac su golove zabili Tihomir Živanović (2) i Andrej Peić.

Helda je dobila Coloremajl rezultatom 4:2 (0:1). Golove za lidera postigli su Jure Bošnjak (2), Albert Hel i Roberto Marčinović, a za Color su strijelci bili Vjekoslav Legac i Stjepan Šilhan.

Najuvljerljiviju pobjedu kola ostvarili su igrači Birtijce koji su rezultatom 11:4 (2:2) bili bolji od Skenderovaca iako je na poluvremenu rezultat bio izjednačen. Čak 5 pogodaka postigao je kapetan Milan Adžić, tri je dodao Ivan Uldrijan, a u strijelce su se još upisali i Marko Aračić, Kristijan Andrišek i Valentin Pavlović. Za Skenderovce su dvostruki strijelci bili Nikola Đak i Robert Bojić.

Narednog vikenda se ne liga ne igra zbog zauzetosti dvorane, a utakmice pretposljednjeg, 10. kola odigrat će se 29. 02. i 01. 03. Sastaju se Pleternica - Vladorena, Učilište Link - Plamen, Skenderovci - Zarilac i Helda - Birtijca.

 

Poredak strijelaca ŽMNL 

22 gola 

Hel Albert (Helda)

 

11 golova 

Adžić Milan (Birtijca)

 

10 golova 

Valentić Tomislav (Pleternica)

Zeljko Lovro (Vladorena)

 

9 golova 

Hlebec Mihael (Skenderovci)

Janjić Mateo (Skenderovci)

 

8 golova 

Blašković Matej (Helda)

Bojić Robert (Skenderovci)

Paun Rafael (Zarilac)

 

7 golova 

Aračić Marko (Birtijca)

Marčinović Roberto (Helda)

Petković Damir (Pleternica)

Soldo Dominik (Internacional)

 

6 golova 

Banić Luka (Birtijca)

Bošnjak Jure (Helda)

Kićan Bruno (Legacy)

Legac Vjekoslav (Color emajl)

Majetić Dario (Birtijca)

Pavić Josip (Color emajl)

Uldrijan Ivan (Birtijca)

Vasić Nikola (Color emajl)

Đak Nikola (Skenderovci)

 

5 golova 

Akik Matija (Plamen)

Drežnjak Josip (Vladorena)

Hel Danijel (Helda)

Lujić Miroslav (Učilište Link)

Peić Andrej (Zarilac)

Plešić Krešimir (Skenderovci) 

Šilhan Stjepan (Color emajl)

Živanović Tihomir (Zarilac)

 

4 gola 

Antunović Karlo (Internacional)

Ančurovski Vinko (Pleternica)

Janota Mario (Učilište Link)

Kordić Luka (Internacional)

Metić Zvonimir (Plamen)

Nikolić Pavo (Pleternica)

Smojvir Danijel (Plamen)

Vukas Dalibor (Birtijca)

Vučetić Marko (Učilište Link)

 

3 gola 

Baketarić Jonathan (Helda)

Barić Peter (Legacy)

Bilić Alen (Učilište Link)

Bošnjak Mirko (Plamen)

Brkić Josip (Zarilac)

Garić Karlo (Legacy)

Majetić Marin (Birtijca)

Pavlović Valentin (Birtijca)

Penava Rafael (Color emajl)

Petković Josip (Pleternica)

Solić Matej (Vladorena)

Šaur Branko (Plamen)

 

2 gola 

Andrišek Kristijan (Birtijca)

Ančurovski Hrvoje (Pleternica)

Blašković Dario (Pleternica)

Blažević Nikola (Plamen)

Dupor Josip (Zarilac)

Egner Andrej (Internacional)

Ilić Leonardo (Legacy)

Jaroš Robert (Učilište Link)

Kelebuda Kristijan (Zarilac)

Keč Mihael (Pleternica)

Knezović Josip (Pleternica)

Kopačević Josip (Učilište Link)

Martinović Denny (Plamen)

Miler Andrej (Učilište Link)

Pavković Josip (Vladorena)

Penava Emanuel (Plamen)

Smojvir Tomislav (Plamen) 

Soldo Antun (Zarilac)

Tomas David (Color emajl)

Vinković Tomislav (Legacy)

Đogolović Igor (Zarilac)

Šaur Patrik (Plamen)

 

1 gol

Blažević Martin (Legacy)

Bonić Ivan (Helda)

Brekalo Domagoj (Učilište Link)

Budimir Jakov (Vladorena)

Budimir Bruno (Vladorena)

Dijaković Tomislav (Legacy)

Gomerčić Matej (Birtijca)

Grgić Tomislav (Internacional)

Hel Josip (Helda)

Iličić Marko (Vladorena)

Jovanović Luka (Zarilac)

Jurić Tomislav (Legacy)

Leist Kristijan (Helda)

Leist Alen (Helda)

Leopoldović Tomislav (Internacional)

Marijanović Tomislav (Zarilac)

Markanjević Matej (Skenderovci)

Markanjević Matej (Legacy)

Marković Drago (Internacional)

Mitrović Dominik (Učilište Link)

Nikolaš Josip (Color emajl)

Nović Robert (Pleternica)

Vasić Đuka (Plamen)

Vučina Luka (Zarilac)

Šimić Robert (Legacy)

Šipura Matej (Učilište Link)

Šutić Josip (Pleternica)

Pročitano 1101 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 29 Veljača 2020 19:03