Utorak, 29 Rujan 2020 11:13

Pobjede Alabame, Rampe Spin Valis i Atletika u 2. kolu Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u nedjelju, 27. rujna odigrane su sve utakmice 2. kola Malonogometne lige veterana Požega.

U prvom susretu Clarum i HVIDR-a su odigrali neodlučeno, 2:2 (1:0). Draženko Kljajić je u 19. minuti doveo Clarum u vodstvo, a izjednačio je Danijel Štimac dvije minute poslije. Novo vodstvo Clarumu donio je Ilija Šubara u 26. minuti, a konačan rezultat postavio je Mario Jakovac pogotkom za 2:2 u 28. minuti.

Branitelji naslova prvaka, ekipa Autodijelova Tokić je u prošlogodišnjem prvenstvu u 11 odigranih utakmica imala 10 pobjeda i 1 remi, a sada je već u 2. kolu poražena od Rampe Spin Valis rezultatom 1:2 (0:1). Krunoslav Prpić doveo je Rampu u vodstvo u 5. minuti, a izjednačio je Vjekoslav Čerti u 26. minuti. Pobjedu Rampi svojim drugim pogotkom donio je Prpić u 36. minuti.

Atletik je pobijedio Standard rezultatom 4:2 (2:1). Pogotke za Atletik postigli su Boris Pelić (4.), Predrag Šimić (17.), Dalibor Vukadinović (29.) i Jovica Dokić (37.) dok su strijelci za Standard bili Kristijan Kovačević (7) i Tomislav Kovačević (30.).

U posljednjem susretu 2. kola Alabama je na krilima raspoloženog Darka Pandžića uvjerljivo svladala Vallis Aureu rezultatom 5:1 (2:0). Pandžić je doveo Alabamu u vodstvo hat - trickom u 9., 12. i 29. minuti. Na 4:0 povisio je Miro Raguž u 31. minuti, a za 5:0 zabio je Krešo Poleti u 36. minuti. Počasni strijelac za Aureu bio je Tomislav Mandić koji je zabio za konačnih 5:1 u 37. minuti.

U 2 kolu slobodan je bio Kelvin.

Sve utakmica 3. kola igraju se u nedjelju, 04. 10. 2020. Sastaju se Standard – Alabama (9,00), Rampa Spin Valis – Atletik (9,50), HVIDR-a – Autodijelovi Tokić (10,40) i Kelvin – Clarum (11,30). Vallis Aurea je slobodna.