Nedjelja, 01 Veljača 2015 01:00

Odigrano 8. kolo 2. ŽMNL

POŽEGA - U Grabriku su danas odigrane tri utakmice 8. kola 2. Županijske malonogometne lige. Prvi susret između Botafoga i Skenderovaca nije odigran jer ekipa Botafoga nije došla u predviđenom roku. Kako je to već drugi put u ovoj sezoni da igrači Botafoga nisu došli na utakmicu temeljem Propozicija natjecanja 2. ŽMNL taj klub je isključen iz natjecanja.

U drugoj utakmici Plamen je rezultatom 5:4 pobijedio novog prvaka Pleternicu. Četiri pogotka za Plamen postigao je Josip Šipura a jeda je dodao Bruno Golić. Za Pleterničane trostruki strijelac bio je Petar Čuljak a jedan pogodak postigao je Valentin Gazilj.

Javni prijevoz Legac i Zarilac odigrali su neodlučeno 2:2. Poveli su "Legci" golovima Ivana Legca u 6. i Eugena Šarića u 18. minuti. Zarilcu je bod donio Filip Marušić koji je postigao pogotke u 30. i 39. minuti.

U posljednjem susretu Birtijca je s uvjerljivih 7:3 svladala Brestovac. Strijelci za Birtijcu bili su Dario Majetić (2), Milan Adžić, Luka Banić, Luka Pavličević, Kristijan Andrišek i Ivan Uvalić. Za Brestovčane pogotke su postigli Matej Jaroš, Marko Vučetić i Matej Markanjević.

U posljednjem, 9. kolu sastaju se Birtijca - Zarilac, Internacional -  Skenderovci i Javni prijevoz Legac - Plamen. Slobodne su ekipe Pleternice i Brestovca.