Ponedjeljak, 03 Siječanj 2022 23:36

Finalist posljednjeg turnira "Očna optika Abrić" plasirala se u osminu finala 30. BMNT "Požega 2021"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc večeras su odigrane utakmice 5. natjecateljskog dana 30. Božićnog malonogometnog turnira "Požega 2021". Finalist posljednjeg turnira, ekipa Očne optike Abrić pobijedila je odličnu ekipu "Duhovi Orahovica" rezultatom 3:2 i plasirala se u osminu finala. Duhovi su poslije uvjerljivo svladali Lim Montažu Buk i osvojili drugo mjestu u skupini 8. 

MNK Autodijelovi Tokić II su odigrali neodlučeno s Vladorenom Pizzeria Mama Mia što im je bilo dovoljno za drugo mjesto skupine 1. s ukupno 5 bodova, a u toj skupini je prvi Cor - Caffe bar Colosseum sa 7 bodova. 

Autoškola Premium Požega je uvjerljivo nadigrala ekipu Wiener osiguranja i sutra će u dirketnom okršaju sa MNK Pleternica - Keramika Robi odlučiti o drugom mjestu skupine 2. i putniku u osminu finala jer obje ekipe imaju po 3 boda. U toj skupini je prva Vallis Aurea s maksimalnih 9 bodova. 

Autoservis Gile je rezultatom 2:0 pobijedio MNK Redokse te kao pobjednik skupine 7. s maksimalnih 9 bodova ide u osminu finala dok su MNK Redoksi poslije bili uvjerljivi protiv MNK Legacy i kao drugi u skupini sa 6 bodova prolaze u osminu finala.

U novogradiškom okršaju Caffe bar Rubikon je bio bolji od Caffe bara Avangard. Rubikon je ostvario sve tri pobjede dok će Avangard vjerojatno osvojiti 2. mjesto ali još mora odigrati utakmicu protiv Moby dicka Batrina. 

MNK Autodijelovi Tokić su uvjerljivo svladali Autsajdere i osvojili prvo mjesto u skupini 3.

U utorak, 04. siječnja, će se odigrati sve četvrtfinalne utakmice veterana kao i posljednjih 7 utakmica po skupinama seniorskog turnira nakon kojih će biti poznata i posljednja 3 sudionika osmine finala koja je na programu u srijedu, 05. siječnja od 16,30 do  23,00 sata

 

30. BMNT "POŽEGA 2021" - REZULTATI I RASPORED UTAKMICA

 

Ponedjeljak, 03. 01. 2022. – 5. dan (10 utakmica)

Mansarda gradnja d.o.o. – NK Lipa 7:4 (Anto Barić 2, Filip Kocijan, Pavo Nikolić, Karlo Antunović, Emanuel Brus, Leo Subotić / Antonio Vinković 2, Luka Rožić, Ivan Vinković)

Vladorena Pizzeria Mama Mia – MNK Autodijelovi Tokić II 1:1 (Nikola Vasić / Jakov Medvedović)

Autoškola Premium Požega – Wiener osiguranje 6:1 (Luka Milosavljević 4, Marko Ćosić, Antonio Valešić / Stipe Kudrnaček)

Pilana Janković Sibinj – NK Požega juniori 3:2 (Eugen Paun, Rafael Paun, Borna Tolić / Josip Bartošek, Mihael Rudar) 

Očna optika Abrić – Duhovi Orahovica 3:2 (Domagoj Kovačević, Renato Nović, Matias Šulc / Benjamin Radinković, Marko Mataija) 

Caffe bar Rubikon – Caffe bar Avangard NG 3:1 (Filip Bungić, Dario Batalo, Tomislav Marijanović / Fran Balunović)

Duhovi Orahovica – Lim Montaža Buk 7:2 (Leo Kaltenbaher 3, Bojan Gvozdenović 2, Benjamin Radinković, David Podboj / Marko Stanić, Jonathan Baketarić) 

Autoservis Gile – MNK Redoksi 2:0 (Dominik Soldo, Denny Martinović) 

Autsajderi – MNK Autodijelovi Tokić 1:6 (Luka Andrijević / Mirko Soldo 3, Luka Rotim 2, Tomislav Soldić)

MNK Redoksi – MNK Legacy 7:0 (Nikola Cindrić 2, Kristijan Katušić 2, Anto Gavran, Tomislav Sedlo, Gabrijel Kovačević) 

 

Utorak, 04. 01. 2022. - 6. dan (11 utakmica)

15,40 NK Požega juniori - Ares gradnja (6)

16,20 Vet 1/4 : Kelvin - Wiener osiguranje (B )

17,00 Vet 1/4 : Autodijelovi Tokić – Alabama (C)

17,40 Vet 1/4 : Vallis Aurea – MNK Birtijca (D)

18,20 Vet 1/4 : Caffe bar Alibi - HVIDRA Požega (A)

19,00 OPG Vengert – Autsajderi (3)

19,40 MNK Pleternica Keramika Robi – Autoškola Premium Požega (2)

20,20 MNK Autodijelovi Tokić – DT Logistika (3)

21,00 Moby dick Batrina – Caffe bar Avangard NG (4)

21,40 Prvča PZ – Očna optika Abrić (8 )

22,20 Romke j.d.o.o. – MNK Legacy (7)

 

Srijeda, 05. 01. 2022. – 7. dan – Osmina finala

16,30 Cor Caffe bar Colosseum - - Drugi skupine 2 (A)

17,20 MNK Autodijelovi Tokić II – Vallis Aurea (B)

18,10 MNK Autodijelovi Tokić – Drugi skupine 4 (C)

19,00 Drugi skupine 3 – Caffe bar Rubikon (D)

19,50 Elite Academy Ardor – Caffe bar Vertigo (E)

20,40 Caffe bar Samson – Ares gradnja (F)

21,30 Autoservis Gile – Duhovi Orahovica (G)

22,20 MNK Redoksi – Očna optika Abrić (H)

 

Četvrtak, 06. 01. 2022. – 8. dan – Četvrtfinale

18,40 Polufinale Veterani : A - C

19,20 Polufinale Veterani : B - D

20,00 A – C (1)

20,45 B – D (2)

21,30 E – G (3)

22,15 F – H (4)

 

Petak, 07. 01. 2022. – 9. dan – Polufinale

20,00 Polufinale 1 - 3

21,00 Polufinale 2 - 4

 

Subota 08. 01. 2022. – 10. dan – Finale

19,00 Utakmica za 3. mjesto – Veterani

19,40 Utakmica za 3. mjesto – Seniori

20,30 Finale – Veterani

21,10 Finale – Seniori

Pročitano 1233 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 05 Siječanj 2022 05:55