Četvrtak, 06 Siječanj 2022 17:18

Odigrane utakmice 5. natjecateljskog dana Turnira mladeži 30. BMNT "Požega 2021"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je odigrano čak 16 utakmica tijekom 5. natjecateljskog dana Turnira mladeži 30. BMNT "Požega 2021". Odigrane su posljednje tri utakmice u skupini kod kategorije starijih pionira nakon čega su na zapisničkom stolu izvučeni polufinalni parovi (NK Slavonija 1 - NK Dinamo Vidovci Dervišaga 07 i Škola nogometa Batrina - NK Kaptol)

Također je odigrano posljednjih 6 utakmica prvog kruga u kategoriji početnika, a nakon toga su ždrijebom određeni četvrtfinalni parovi. Sastaju se NK Papuk - NK Jakšić (A), NK Slavonija 1 - NK Hajduk Pakrac (B), NK Kutjevo - Škola nogometa Batrina (C) i NK Požega 2 - NK Slavonija 2 (D)

Odigrane su i tri utakmice mlađih pionira nakon kojih su poznati četvrtfinalni parovi i u toj kategoriji. Limači su odigrali prve četiri utakmice u skupini, a preostalih pet susreta prvog kruga odigrat će se sutra od 9,00 do 11,30 sati. Nakon toga će na zapisničkom stolu ždrijebom biti određeni polufinalni parovi za tu kategoriju. 

Sutra (petak, 07. siječnja) od 11,40 do 17,20 sati odigrat će se četvrtfinalni susreti u kategorijama mlađih pionira i početnika. 

 

30. BMNT "POŽEGA 2021" - TURNIR MLADEŽI - REZULTATI I RASPORED UTAKMICA

Četvrtak, 06. 01. 2022. – 5. dan – 16 utakmica

Stariji pioniri

Škola nogometa Batrina – NK Slavija 1 0:0 (3:2p)

NK Mladost Pavlovci – Škola nogometa Batrina  1:3 (Leon Valešić / Dominik Pavlović 2, Luka Stanišić) 

NK Slavija 1 - NK Mladost Pavlovci 1:2 (Lovro Granić / Dominik Blažević 2) 

Mlađi pioniri

NK Kaptol – Škola nogometa Batrina 1:4 (Mario Hudy / Luka Bošković 2, Mihael Mihaljević 2) 

Škola nogometa Batrina – NK Slavonija 4  9:0 (Mihael Mihaljević 3, Lovro Klarić 2, Luka Bošković, Marko Belobrajdić, Luka Grozdanović, Lovro Maričević) 

NK Požega – NK Mladost Pavlovci 2:1 (Leon Franjetić, Mihael Orešković / Josip Delač) 

Početnici

NK Slavonija 3 – NK Papuk 2:4 (Ante Arambašić 2 / Petar Kalem 3, Stjepan Pavlović) 

Škola nogometa Batrina – NK Kutjevo 1  0:2 (Mihael Pavičić, Mihael Majstorović) 

NK Slavonija 4 – Škola nogometa Batrina 1:3 (Ivano Vinković / Mihael Podgornjak 3) 

NK Hajduk Pakrac – NK Mladost Pavlovci 5:1 (Erik Rek 4, Ante Bahnik / Patrik Begić) 

NK Slavija 2 – NK Hajduk Pakrac 0:8 (Petar Kratki 2, Erik Rek 2, Petar Malivuk 2, Roko Kokalović 2) 

NK Mladost Pavlovci - NK Slavija 2  3:0 (Patrik Begić, Vidan Mišćević, Leon Grgić) 

Limači

NK Slavonija 1 – Caffe bar Aloha NK FEŠK  2:1 (Borna Buturac, Ante Teskač / Sebastijan Egić) 

Caffe bar Aloha NK FEŠK – NK Papuk  1:4 (Toni Rajter / Ante Zlomislić 2, Gabrijel Iličić 2) 

NK Hajduk Pakrac – NK Kutjevo 1:7 (Noa Bular / Mihael Pavičić 5, Mihael Majstorović 2)

K Slavonija 2 – NK Hajduk Pakrac 0:4 (Ivor Butlar 2, Luka Leo Anić 2)

 

Petak, 07. 01. 2022. – 6. dan - 13 utakmica

9,00 NK Papuk – NK Slavonija 1 (L)

9,30 Požega – NK Jakšić (L)

10,00 Škola nogometa Batrina – NK Požega (L)

10,30 NK Kutjevo – NK Slavonija 2 (L)

11,00 NK Jakšić – Škola nogometa Batrina (L)

Četvrtfinale Mlađi pioniri

11,40 NK Slavonija 1 – NK Slavonija 3 (A)

12,20 NK Dinamo Vidovci Dervišaga – NK Slavija 1 (B)

13,00 NK Požega – NK Kaptol (C)

13,40 NK Mladost Pavlovci  – Škola nogometa Batrina (D)

Četvrtfinale Početnici

14,20 NK Kutjevo – Škola nogometa Batrina (C)

15,00 NK Papuk – NK Jakšić (A)

15,40 NK Slavonija 1 – NK Hajduk Pakrac (B)

16,20 NK Požega 2 – NK Slavonija 2 (D)

 

Subota, 08. 01. 2022. – 7. dan – Polufinale – 10 utakmica

9,00 Restoran Marta - Zadruga (K)

9,40 Škola nogometa Batrina - Žuja (K)

 10,20 NK Slavonija 1 – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 07 (SP)

11,00 Škola nogometa Batrina – NK Kaptol (SP)

11,40 Mlađi pioniri A - C

12,20 Mlađi pioniri B - D

13,00 Početnici A - C

13,40 Početnici B - D

14,20 Limači

15, 00 Limači

 

Nedjelja, 09. 01. 2022. – 8. dan - Finale - 10 utakmica

9,30 Utakmica za 3. mjesto Kadeti

10,15 Finale Kadeti

11,00 Utakmica za 3. mjesto Stariji pioniri

11,45 Finale Stariji pioniri

12,30 Utakmica za 3. mjesto Mlađi pioniri

13,15 Finale Mlađi pioniri

14,00 Utakmica za 3. mjesto Početnici

14,45 Finale Početnici

15,30 Utakmica za 3. mjesto Limači

16,15 Finale Limači

Pročitano 590 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 08 Siječanj 2022 15:04