Nedjelja, 15 Veljača 2015 01:00

Tornado u polufinalu Županijskog malonogometnog kupa

POŽEGA - U Grabriku su danas odigrane dvije utakmice 3. kola Županijskog malonogometnog kupa. U prvom susretu sastala su se dva požeška kluba, Plamen i Tornado.

Iako je na kraju Tornado slavio s uvjerljivih 4:12 prvi dio utakmice pripao je Plamenu koji je imao vodstvo od 2:1. U drugom dijelu igrači Tornada od 22. do 32. minute postižu čak 8 pogodaka i ostvaruje nedostižno vodstvo od 2:9.

Do kraja utakmice postignuto je još nekoliko pogodaka na obje strane te su igrači Tornada uvjerljivom pobjedom osigurali plasman u polufinale.

Pet pogodaka za Tornado postigao je Antonio Soldo, najbolji strijelac 1. Županijske malonogometne lige.

Mario Maras zabio je 4 puta, Luka Rotim dva puta a jednom se u strijelce upisao i Filip Panđić.

Za Plamen dvostruki strijelci bili su Bruno Golić i Josip Šipura.

Druga utakmica u kojoj su se sastali Internacional (Kutjevo) i Birtijca (Šumanovac) je bila puno neizvjesnija. Na poluvremenu su igrači Birtijce imali vodstvo od 1:2. U drugom dijelu puno bolja igra Kutjevčana rezultirala je s tri postignuta pogotka i pobjedom od 4:2 iako je i Birtijca imala svoje prilike i bila blizu pobjede.

Tri pogotka za Internacional postigao je Dinko Kamenčak a jedan je dodao Bruno Čolak, najbolji strijelac 2. Županijske malonogometne lige.

Za Birtijcu pogotke su postigli Josip Martinović i Luka Pavličević.

U 3. kolu slobodan je bio prvak 2. Županijske malonogometne lige MNK Pleternica koja će u subotu, 21. veljače igrati protiv Tornada u polufinalu.

Utakmica polufinala igrat će se u sportskoj dvorani Osnovne škole Fra Kaje Adžića u Pleternici.

Internacional je slobodan u polufinalu i plasirao se u finale gdje će igrati s pobjednikom utakmice Pleternica - Tornado.

Finalna utakmica kupa odigrat će se u nedjelju, 22. veljače u Požegi.

Pročitano 1872 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 15 Veljača 2015 17:40