Nedjelja, 08 Siječanj 2023 17:15

Limači požeške Slavonije osvojili 31. Božićni malonogometni turnir "Požega 2022"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer je tijekom 10. natjecateljskog dana održana završnica Turnira mladeži koji se igrao u sklopu 31. Božićnog malonogometnog turnira "Požega 2022". U kategoriji limača natjecalo se 8 ekipa, a u finalu su se sastale ekipe NK Slavonija I i NK Požega.

Msteo Petričević doveo je Požegu u vodstvo u 8. minuti, a izjednačio je najbolji strijelac turnira Jakov Đaković u 9. minuti. Isti igrač zabio je za pobjedu u 21 minuti postigavši pogodak za konačnih 2:1.

Za Slavoniju I su prvo mjesto osvojilli Fran Garbin, Lovro Lucić, Jakov Đaković, Marko Vranić, Dorijan Perić, Izak Hel, Laura Baretić, David Čakalić, Iskon Paulić i Josip Trpčić. Vodio ih  je trener Mario Raguž

Za viceprvake, ekipu NK Požega igrali su Noel Galojlić (drugi strijelac turnira sa 7 pogodaka), Gabriel Komušanac, Bartol Zrinščak, Ivano Galić, Mateo Petričević, Niko Arambašić, Jakov Šarić, Marino Franković, Stjepan Rajić, Pavao Patrik Šekelja i vratar David Štefanac.

Vodili su ih treneri Alen Krmar i Milan Krmar.

U susretu za 3. mjesto NK Jakšić je pobijedio NK Papuk rezultatom 1:0, a pobjednički pogodak zabio je Noa Filipović u 20. minuti.

Za Jakšić su 3. mjesto osvojili Adrian Raguž, Lovro Puharić, Mihael Jaroš, Benjamin Šipura, Leone Obradović, Matija Bošnjak, Petar Pelan, Andrej Mazanik, Noa Filipović i vratar Mateo Kir. Vodio ih je trener Josip Raguž

Za Papuk 4. mjesto osvojili su Ante Zlomislić, Šimun Stožicki, Eva Martinaš, Gabriel Iličić, Matijas Kljajić, Roko Senj, Gabriel Šipura, Šimun Čiček i vratar Gabriel Vukašinović. Vodio ih je trener Marko Iličić

Za najboljeg igrača turnira izabran je Iskon Paulić (NK Slavonija I), a njegov suigrač Jakov Đaković je najbolji strijelac turnira sa 11 pogodaka. Za najboljeg vratara proglašen je Fran Garbin (NK Slavonija I).

Pehare i medalje ekipama koje su osvojile 3. i 4. mjesto te finalistima kao i trofeje najboljim pojedincima ispred organizatora Požeškog športskog saveza uručio je glavni tajnik Željko Mitrović.

31. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR "POŽEGA 2022"