Ponedjeljak, 09 Listopad 2023 09:30

Odigrane utakmice 1. kola nove sezone Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer su odigrane sve utakmice 1. kola nove sezone Malonogometne lige veterana Požega. Prvenstvo su otvorile ekipe Autodijelova Barišić i Viševice gradnje, a pobjeda je pripala prošlogišnjim viceprvacima "Barišićima" rezultatom 4:2.

Marin Šarić zabio je za 1:0 u 4. minuti, a nakon toga je Tomislav Vukoja golovima u 6. i 10. minuti podigao vodstvo Barišića na 3:0. Na početku drugog dijela pogotkom za 4:0 u 21. minuti Tomislav Vukoja je kompletirao svoj hat - trick. Poraz je ublažio Rajko Mijatović golovima u 30. i 39. minuti.

Nakon toga su MNK Birtijca i Rampa COR odigrali neodlučeno, 2:2. Zdravko Novak je u 24. minuti doveo Rampu u vodstvo, a izjednačio je Ivan Krištofek u 30. minuti. Vodstvo Birtijci donio je Mirko Blašković u 33. minuti pogotkom za 2:1, a bod Rampi donio je Zdravko Novak svojim drugim pogotkom u 39. minuti za konačnih 2:2.

Vallis Aurea je s uvjerljivih 3:0 bila bolja od Standarda. Pogotke su postigli Branimir Štimac u 18., Gojko Soldo u 22. i Zdenko Šarić u 39. minuti. Kolo su zatvorili igrači Kelvina i HVIDR-e koji su odigrali bez pobjednika, 1:1. Željko Mitrović je doveo Kelvin u vodstvo u 12. minuti, a bod HVIDR-i je donio Mirko Bošnjak golom za konačnih 1:1 dvije minute prije kraja.

Slobodni su bili igrači branitelja naslova Alabame.

Utakmice 2. kola igrat će se u nedjelju, 15. 10. 2023. od 8,30 do 12,00 sati. Sastaju se Standard - Kelvin (8,30), Alabama : Autodijelovi Barišić (9,20), Rampa COR : Vallis Aurea (10,10) i Viševice gradnja : MNK Birtijca (11,00). Slobodna je HVIDR-a koja mora osigurati zapisničara.