Utorak, 24 Listopad 2023 09:18

U 3. kolu Malonogometne lige veterana Požega pobjede ostvarili Vallis Aurea, Kelvin i HVIDR-a

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc odigrane su tri utakmice 3. kola Malonogometne lige veterana Požega.

Vallis Aurea je rezultatom 4:1 bila bolja od Viševice gradnje. Danijel Štimac doveo je Aureu u vodstvo u 9. minuti, a na 2:0 povisio je Drago Skeleđija već minutu poslije. Na 2:1 smanjio je u 25. minuti Goran Bošnjak. Stipo Martinović u 27. minuti ponovno podiže prednost na 2 razlike pogotkom za 3:1, a konačnih 4:1 postavio je minutu kasnije Zdenko Šarić.

Kelvin je s uvjerljivih 6:0 svladao Rampu COR iako je prvo poluvrijeme završilo 0:0, a prvi pogodak je pao tek u 28. minuti kada je Nevio Berdi zabio za 1:0. Vodstvo je povećao Davor Kaurić u 33., a  minutu poslije isti igrač zabio je i za 3:0. Petar Čuljak je u 37. minuti postigao pogodak za 4:0, a Drago Marković zabio je za dva pogotka za konačnih 6:0 u 38. i 39. minuti.

HVIDR-a je rezultatom 5:2 bila bolja od Standarda. Sebastijan Kalnak je doveo Standard u vodstvo u 4. minuti, a izjednačio je Davor Pranjić u 8. minuti. Vodstvo HVIDR-i donio je Milan Matošević pogotkom za 2:1 u 13. minuti, a prednost je povećao Mario Jakovac u 24. minuti golom za 3:1. U 30. minuti Matošević postiže svoj drugi pogodak za 4:1, a za 5:1 zabija Mirko Bošnjak u 40. minuti. U posljednjim trenucima susreta Ivan Legac postavlja konačnih 5:2.

Utakmica MNK Birtijca - Alabama je odgođena na zahtjev Birtijce, a slobodna je bila ekipa Autodijelova Tokić.

Utakmice 4. kola odigrat će se u nedjelju, 29. 10. 2023., a sastaju se Rampa COR - HVIDRa (8,30), Viševice gradnja - Kelvin (9,20), Alabama - Vallis Aurea (10,10) i Autodijelovi Barišić - MNK Birtijca (11,00). Slobodan je Standard koji mora osigurati zapisničara.