Utorak, 02 Siječanj 2024 12:07

Prvim utakmicama osmine finala danas kreće 2. krug 32. BMNT "Požega 2023" (sastavi ekipa)

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc će se danas (utorak, 03. siječnja) od 18,20 do 22,30 sata odigrati prvih 5 utakmica osmine finala 32. Božićnog malonogometnog turnira "Požega 2023".

Utakmice se igraju 2x20 minuta, a ne više 2x15 kao tijekom prvog kruga po skupinama. Ekipe po Propozicijama natjecanja smiju koristiti 12 igrača u osnovnoj prijavi, a 15 tijekom cijelog turnira.

Prvu utakmicu osmine finala večeras u 18,20 sati odigrat će ekipe Elite Academy / Caffe bar Mačak i MNK Autodijelovi Barišić III. Nakon toga, u 19,10 sati na parket Grabrika će izaći branitelj naslova  COR d.o.o. čiji protivnik je ekipa Platinum&Gloria.

Požeška publika od 20,00 sati moći će velikim pljeskom pozdraviti osvajače Kutije šibica, ekipu novogradiškog Caffe bara La Gazzetta / AS Jurić (trostruki pobjednik požeškog turnira pod nazivom Caffe bar Rubikon) koja će igrati protiv Horeca Caffe bara Zues, vetovačke ekipe koja je i najugodnije iznenađenje turnira jer je u skupini 4. bez drugog kruga zajedno sa podnositeljem Autoservisom Gile ostavila nositelja, ekipu Prvče čiji igrači su prošle godine došli do završne večeri i na kraju zauzeli 4. mjesto.  

Čeverostruki pobjednik požeškog turnira i rekorder po broju naslova, ekipa Caffe bara Samson svoju utakmicu osmine finala igrat će od 20,50 sati, a protivnik su im Svrake, odlična ekipa sastavljena od igrača s novogradiškog područja kojoj je ovo drugi nastup na požeškom turniru, a debitirali su prije dvije godine na 30. BMNT "Požega 2021" kada nisu prošli skupinu. 

Posljednja utakmica današnjeg programa na rasporedu je od 21,40 sati kada će igrati novogradiški Caffe bar Avangard i Autoservis Gile. Tri preostale utakmice osmine finala igrat će se u srijedu, 03. siječnja kada su na rasporedu i polufinalni susreti veteranskog turnira. Dnevna ulaznica za drugi krug je 2 eura za odrasle i 1 euro za djecu. 

 

 

 

SASTAVI EKIPA – SUDIONIKA 1/8 FINALA : 

Elite Academy / Caffe bar Mačak  – Andrija Putak, Matija Joščak, Filip Dietzman, Fabijan Nikić, Marko Milošević, Nikša Grubišić, Jakov Janček, Adrian Res, Ivan Keć, Toni Brezina, Josip Dupor, Gabriel Poleti

MNK Autodijelovi Barišić III – Niko Radoš, Roko Mršić, Leon Bošković, Žarko Dominik Jakovljević, Tvrtko Janković, Matko Bulf, Filip Prološčić, Jurica Rotim, Matej Perić, Lovro Bruneta, Petar Balog, Luka Obućina

COR d.o.o. – Matko Kovačević, Lukas Begić, Alen Solina, Domagoj Kovačević, Matias Šulc, Ivan Jakešević, Marko Šubara, Bruno Golić, Matija Ceraj, Marko Grbeš

Platinum&Gloria – Domagoj Pojer, Leo Subotić, Filip Eržen, Martin Šubara, Marko Jurić, Mateo Ivanešić, Ivan Lončarević, Toni Barišić, Kristijan Budimir, Matej Iličić, Marko Milobara

Caffe bar La Gazzetta / AS Jurić – Marko Maričević, Nikola Eller, Kristijan Jakić, Mario Vlaović, Antun Severović, Tomislav Marjanović, Silvio Mihić, Filip Bungić, Filip Matijašević, Stjepan Petrović, Dario Batalo, Petar Čuljak

Horeca Caffe bar Zeus – Željko Gomerčić, Patrik Šaur, Krešimir Kliček, Marko Mirosav, Vinko Kljajić, Jurica Kljajić, Marinko Kljajić, Luka Šporčić, Ivan Brekalo, Marijan Brekalo, Kristijan Jukić, Josip Martinović

Svrake - Damir Crljenković, Antonio Savić, Daniel Trobić, David Došlić, Matej Valešić, Hrvoje Franić, Gabriel Trobić, Zvonimir Crljenković

Caffe bar Samson – Tomislav Blažević, Tomislav Baltić, Gabriel Boban, Josip Zeba, Matej Peharda, Krešimir Plešić, Tomislav Žuljević, Valentino Podobnik, Mario Pavelić, Valentin Raguž

Caffe bar Avangard –Dominik Buturac, Josip Gospočić, Zdravko Gospočić, Karlo Fischer, Vinko Medvedović, Dinko Matošević, Jakov Medvedović, Dorian Trčić, Goran Divković

Autoservis Gile – Tin Mršić, Robert Bojić, Dominik Soldo, Hrvoje Ančurovski, Roko Anić, Andrija Lucović, Mirko Soldo, Marko Vučetić, Mario Šipura, Miroslav Lujić, Vinko Ančurovski

Play Fitness – Ivan Petković, Leo Mikić, Ivan Peharda, Alen Jagodić, Alen Božić, Mato Marčetić, Matej Martinović, Mario Majstorović, Tomislav Valentić, Ivan Antunović, Josip Jakovljević

MNK Legacy / Autoservis Rema – Pero Panjgić, Danijel Orišković, Bruno Kićan, Tony Franić, Tomislav Vinković, Matej Markanjević, Luka Milosavljević, Mihael Hlebec, Luka Šupljak, Bernard Mišković, Filip Jakobović, Željko Jagodić

Caffe bar Castrum Kaptol Ivan Mikić, Mile Pavelić, Miroslav Juranović, Filip Matić, Anto Barić, Pavle Pranjić, Filip Martinović, Branko Sadilek, Luka Samaržija, Filip Zrnčić

MNK Autodijelovi Barišić I – Siniša Klasić, Tomislav Banožić, Patrick Pok, Matej Grbeš, Benjamin Banožić, Luka Rotim, Domagoj Brnčić, Tomislav Soldić, Ronaldo Hodak, Mislav Brnčić, Renato Nović, Ivan Bulaja, David Dumančić

AC Vuko – Željko Konrad, Bruno Mitrović, Lukas Kovačević, Filip Mrvelj, Bruno Velikanović, Mateo Škorić, Josip Andrijanić, Luka Štimac, Marin Buzov

Darmopil Instalacije – Karlo Krijan, Eugen Paun, Rafael Paun, Luka Janković, Mateo Abramović, Borna Tolić, Teo Darmopil, Mario Darmopil, Bruno Tolić

 

32. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR "POŽEGA 2023" -

RASPORED UTAKMICA - SENIORI I VETERANI 

Utorak, 02. 01. 2024. – 7. Dan – 5 utakmica – Osmina finala

18,20 Elite Academy / Caffe bar Mačak – MNK Autodijelovi Barišić III (A)

19,10 COR d.o.o. – Platinum&Glorija (B)

20,00 Caffe bar La Gazzetta / AS Jurić – Horeca Caffe bar Zeus (C)

20,50 Svrake – Caffe bar Samson (H)

21,40 Caffe bar Avangard - Autoservis Gile (D) 

Srijeda, 03. 01. 2024. – 8. Dan – 5 utakmica – Osmina finala

18,40 Play Fitness – MNK Legacy / Autoservis Rema (E)

19,30 Polufinale Vet : Wiener osiguranje - Autodijelovi Barišić

20,10 Caffe bar Castrum Kaptol – MNK Autodijelovi Barišić I (F)

21,00 Polufinale Vet : Kelvin - Alabama 

21,40 AC Vuko – Darmopil Instalacije (G)

Četvrtak, 04. 01. 2024. – 9. Dan – 4 utakmice – Četvrtfinale

19,00 A – C (1)

19,50 B – D (2)

20,40 E – G (3)

21,30 F – H (4)

Petak, 05. 01. 2024. – 10. Dan – 4 utakmice – Polufinale

19,00 Utakmica za 3. mjesto – Veterani

19,40 Polufinale 1 – 3 

20,30 Finale – Veterani

21,10 Polufinale 2 – 4

Subota, 06. 01. 2024. – 11. dan – 2 utakmice – Finale

19,00 Utakmica za 3. mjesto – Seniori

19,50 Finale – Stariji pioniri

20,30 Finale – Kadeti

21,10 Finale – Seniori

 

(Foto : Marko Karačić) 

 

Pročitano 1266 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 02 Siječanj 2024 23:59