Ponedjeljak, 01 Siječanj 2024 14:07

Poredak strijelaca Turnira mladeži 32. BMNT "Požega 2023"

POŽEGA - Na Turniru mladeži 32. BMNT "Požega 2023" tijekom prvih 5 natjecateljskih dana odigrano je 67 utakmica u 5 kategorija. Vodeći strijelac kod kadeta je Filip Bojić (MNK Autodijelovi Barišić) sa 4 pogotka.

U starijim pionirima još se nitko nije izdvojio te 5 igrača ima po 3 pogotka. To su Luka Cekinović (NK Slavonija III), Niko Babić, Rafael Baketarić (Škola nogometa Slavija Pleternica), Leon Abramović (NK Kutjevo) i Jan Paukner (NK Slavonija I)

U kategoriji mlađih pionira na prvom mjestu je Jan Popčević (Škola nogometa Batrina) sa 5 pogodaka, a kod početnika strijelce sa 7 pogodaka predvodi Ante Teskač (Škola nogometa Batrina).

U limačima čak 3 igrača su zabila po 5 pogodaka. To su Adrian Raguž (NK Slavonija I), Rafael Bunčić (Škola nogometa Slavija Pleternica II) i David Pilon (NK Požega II)

Turnir mladeži se nastavlja u utorak, 02. siječnja 2024. kada će se tijekom 6. natjecateljskog dana od 8,30 do 15,30 sati odigrati ukupno 14 utakmica.

 

KADETI

4 pogotka

Filip Bojić (MNK Autodijelovi Barišić)

 

3 pogotka

Filip Kasapić (MNK Autodijelovi Barišić), Donatt Tomas (Ikone), Mihael Kapraljević (Sedmerac)

 

2 pogotka

Lovro Matoš, Drago Marković, Roko Raguž (Ikone), Luka Tepurić (NK Hajduk Pakrac), Mihael Kapraljević (Sedmerac), Danijel Subotić (MNK Autodijelovi Barišić)

 

1 pogodak

Matej Škvorc, Patrik Dumančić, Ivan Veletić, Mateo Mršić, Marko Dragišić, Danijel Mabić (NK Dinamo Vidovci Dervišaga), Robert Tomanović, Karlo Pranjić, Nikola Oršulić, Danijel Majstorović (NK Kaptol), Ante Zeba, Matej Maglica (Ikone), Rafael Lubar, Noa Čačić (MNK Autodijelovi Barišić), Borna Stipić (NK Budućnost Rešetari), Ivan Prpić, Matija Dražetić (NK Kutjevo), Ante Romić (NK Papuk Velika), Dominik Mesić, Domagoj Mesić, Lovro Šimunović (Sedmerac), Luka Fuček (CL Tehničari), Filip Pavlović (Colosseum), Dominik Blažević (NK Požega)

 

STARIJI PIONIRI

3 pogotka

Luka Cekinović (NK Slavonija III), Niko Babić, Rafael Baketarić (Škola nogometa Slavija Pleternica), Leon Abramović (NK Kutjevo), Jan Paukner (NK Slavonija I)

 

2 pogotka

David Jozić, Tomislav Štimac (Škola nogometa Slavija Pleternica), Dorian Mikša (NK Kutjevo), Lovro Černušak, Jakov Matoković, Ante Pavičić (NK Slavonija I), Patrik Čakalić (NK Slavonija III), Luka Bošković, Mihael Mihaljević (Škola nogometa Batrina)

 

1 pogodak

Noa Svoboda, Matej Barić, Lukas Juranović, Marko Kovre, Nikola Oršulić (NK Kaptol), Jan Stojčević (NK Jakšić), Nikola Senj (NK Mladost Pavlovci), Luka Komušanac, Josip Delač, Valentin Herijan (NK Slavonija II), David Đaković (NK Slavonija III), Filip Pavlović, Rafael Bešlić, Eduardo Blažević (NK Slavonija I), Šimun Perić (NK Slavonija IV), Luka Prpić (NK Kutjevo), Leon Franjetić (NK Požega), Karlo Lončar, Marko Belobrajdić (Škola nogometa Batrina)

 

MLAĐI PIONIRI

5 pogodaka

Jan Popčević (Škola nogometa Batrina)

 

4 pogotka

Ante Teskač (Škola nogometa Batrina), Marko Mautner (NK Požega II), Vito Vukušić (NK Slavonija I)

 

3 pogotka

Gabriel Hrmić (NK Slavonija I), Nikola Černušak (NK Slavonija II)

 

2 pogotka

Marko Špehar, Fabijan Grašar (NK Sloga NG), Marko Jelušić (NK Jakšić)

 

1 pogodak

Noa Akmačić (NK Slavonija I), Filip Kresovljak (Škola nogometa Slavija Pleternica), Ante Rajić (NK Jakšić), Fabijan Knežević, Lukas Marjanović (NK Sloga NG), Josip Kesić, Emanuel Đaković, Lucas Nenadić, Ivan Benedikt Čišmešija, Jan Pandžić, Mihael Majstorović, Noa Akmačić (NK Slavonija II), Petar Guliš (NK Kutjevo), Niko Kašić, Matej Mihaljević (Škola nogometa Batrina), Ante Arambašić (NK Slavonija III)

 

POČETNICI

7 pogodaka

Ante Teskač (Škola nogometa Batrina)

 

5 pogodaka

Niko Jagodić (NK Kaptol)

 

4 pogotka

Šimun Odobašić, Marko Vranić (NK Slavonija I), Jan Popčević (Škola nogometa Batrina)

 

3 pogotka

Petar Dražetić (NK Požega I), Šimun Odobašić, Noa Samardžija, Jakov Đaković (NK Slavonija I), Niko Kašić, Matej Maričević (Škola nogometa Batrina), Leonardo Lešković (Škola nogometa Slavija Pleternica I)

 

2 pogotka

Josip Ćorluka, Leon Juričević (NK Požega I), Izak Hel (NK Slavonija I), Matej Lucić (Škola nogometa Slavija Pleternica II)

 

1 pogodak

Marko Dadić, Ivan Puljić, Noel Galojlić, Patrik Zaler (NK Požega I), Petar Blažević (NK Mladost Pavlovci), Matej Markanjević, Iva Đukić (Škola nogometa Slavija Pleternica I), Dominik Malčić (NK Slavonija III), Emerik Štetić, Jakov Rašić (NK Dinamo Vidovci Dervišaga), David Darmopil, Iskon Paulić, Adrian Raguž (NK Slavonija I), Lovro Kaurinović, Matej Mihaljević (Škola nogometa Batrina), Antun Biondić (NK Sloga Trenkovo), Ivano Kakuk, Tena Jaković, Ben Đureković (NK Kaptol), Noa Filipović (NK Jakšić), Pavao Patrik Šekelja (NK Slavonija II)

 

LIMAČI

5 pogodaka

Adrian Raguž (NK Slavonija I), Rafael Bunčić (Škola nogometa Slavija Pleternica II), David Pilon (NK Požega II)

 

4 pogotka

Izak Hel (NK Slavonija I), Ivan Šipoš (NK Kutjevo), Vedran Jurić (NK Požega II), Roko Senj (NK Jakšić)

 

3 pogotka

Matej Rossi (Škola nogometa Slavija Pleternica II), Niko Fridrih (NK Kutjevo), ), Gabrijel Obućina (Škola nogometa Slavija Pleternica II)

 

2 pogotka

Gabrijel Parobek (NK Jakšić), Jakov Đaković, Noa Biberović (NK Slavonija I), Filip Previšić (NK Kutjevo), Karlo Kolomaz (NK Požega II)

 

1 pogodak

Borna Brković, Leone Obradović (NK Jakšić), Karlo Ećimović, Luka Vidakušić (Škola nogometa Slavija Pleternica II), Luka Knežević (NK Slavonija II), Niko Arambašić, Andrija Krip (NK Požega II)

 

 

Pročitano 903 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 01 Siječanj 2024 16:22