Utorak, 02 Siječanj 2024 16:15

Odigrane utakmice 6. natjecateljskog dana Turnira mladeži 32. BMNT "Požega 2023"

POŽEGA - Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je tijekom 6. natjecateljskog dana Turnira mladeži 32. BMNT "Požega 2023" odigrano ukupno 14 utakmica (5 mlađih pionira, 5 početnika, 4 limača).

Turnir mladeži se nastavlja u srijedu, 03. siječnja 2024. kada će se od 8,50 do 15,30 sati odigrati 12 utakmica u sklopu 7. natjecateljskog dana. Prvo će se odigrati sve četvrtfinalne utakmice mlađih pionira, a nakon toga posljednje utakmice u skupinama kod početnika i limača.

U četvrtak, 04. siječnja na programu su četvrtfinala u kategorijama kadeta, starijih pionira i početnika, petak 05. siječnja je polufinalni dan sa 10 utakmica svih kategorija, a Turnir mladeži zavšrava u subotu, 06. siječnja kada će se odigrati 5 susreta za 3. mjesto i 5 finalnih utakmica u svim kategorijama. 

Ulaz na Turnir mladeži je slobodan i besplatan kao i svih proteklih godina osim na finalnim utakmicama starijih pionira i kadeta koje se igraju u sklopu završne večeri glavnog turnira. 

 

32. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR „POŽEGA 2023“ 

TURNIR MLADEŽI – REZULTATI I RASPORED UTAKMICA

Utorak, 02. 01. 2024. – 6. Dan – 14 utakmica

POČETNICI 

NK Požega I – NK Slavonija IV 5:0 (Ivan Puljić 2, Josip Ćorluka, Noel Galojlić, Petar Dražetić)

NK Slavonija III – NK Kutjevo 1:1 (3:2 penali) (Nikola Hamžik / Fran Bošnjak) 

NK Slavonija II – NK Jakšić 0:1 (Petar Grubešić) 

NK Papuk Velika - NK Požega II 8:0 (Lukas Šakić 3, Ante Zlomislić 2, Gabriel Iličić, Gabriel Šipura, Roko Senj)

NK Papuk Velika - NK Sloga Trenkovo 5:0 (Ante Zlomislić, Gabriel Iličić, Lukas Šakić, Neo Vidović, Sjepan Pavlović)

MLAĐI PIONIRI 

NK Slavonija III – NK Jakšić 2:0 (Ante Arambašić 2) 

NK Slavonija IV – NK Kutjevo 0:7 (Robert Strapač 2, Jakov Kavicki 2, Lovro Valentić 2, Šimun Bošnjak) 

NK Požega II – Škola nogometa Slavija Pleternica 1:3 (Marko Mautner / Iva Đukić, Filip Kanceljak, Ivan Šarić) 

NK Dinamo Vidovci Dervišaga – NK Dinamo Rajsavac 0:1 (David Aleksić) 

NK Papuk Velika - NK Požega I 1:0 (Nikola Štajdohar) 

LIMAČI 

NK Dinamo Vidovci Dervišaga – NK Slavonija I 0:15 (Izak Hel 6, Adrian Raguž 4, Jakov Đaković 3, Noa Biberović 2) 

NK Jakšić – NK Požega I 4:2 (Roko Senj 3, Noa Filipović / Pavel Mikanović 2) 

NK Požega II – Škola nogometa Slavija Pleternica II 1:2 (David Pilon / Gabrijel Obućina, Matej Rossi) 

Škola nogometa Slavija Pleternica I – NK Slavonija II 3:0 (Borna Katavić 2, Rafael Šugić)

 

Srijeda, 03. 01. 2024. – 7. Dan – 12 utakmica

Četvrtfinale - MLAĐI PIONIRI

8,50 NK Slavonija III - NK Papuk Velika (A)

9,30 Škola nogometa Slavija Pleternica  – NK Slavonija I (B)

10,10 Škola nogometa Batrina – NK Sloga Nova Gradiška (C)

10,50 NK Kutjevo  – NK Slavonija II (D)

 

11,30 Kaptol – NK Požega I (PO)

12,00 NK Kutjevo – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (PO)

12,30 Sloga Trenkovo – NK Požega II (PO)

13,00 NK Slavonija II – NK Kutjevo (L)

13,30 NK Slavonija I – Škola nogometa Slavija Pleternica II (L)

14,00 Škola nogometa Batrina – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (L)

14,30 NK Požega I – Škola nogometa Slavija Pleternica I (L)

15,00 Škola nogometa Batrina – NK Požega II (L)

 

Četvrtak, 04. 01. 2024. – 8. Dan – 12 utakmica

Četvrtfinale - KADETI

8,00 NK Kutjevo  – Colosseum (A)

8,40 NK Hajduk Pakrac – Sedmerac (B)

9,20 MNK Autodijelovi Barišić – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (C)

10,00 NK Papuk Velika – Ikone (D)

Četvrtfinale - STARIJI PIONIRI

10,40 NK Mladost Pavlovci - NK Kaptol (A)

11,20 NK Slavonija II - NK Slavonija I (B)

12,00 NK Slavonija III - NK Kutjevo(C)

12,40 Škola nogometa Batrina - Škola nogometa Slavija Pleternica (D)

Četvrtfinale - POČETNICI

13,20 NK Jakšić  – Drugi skupine 2 (A)

14,00 Škola nogometa Slavija Pleternica I – Prvi skupine 2 (B)

14,40 NK Slavonija I  – Drugi skupine 4 (C)

15,20 NK Papuk Velika  – Škola nogometa Batrina (D)

 

Petak, 05. 01. 2024. – 9. Dan – Polufinale – 10 utakmica

9,00 Kadeti : A – C

9,40 Kadeti : B – D

10,20 Početnici : A – C

11,00 Početnici : B – D

11,40 Mlađi pioniri : A – C

12,20 Mlađi pioniri : B – D

13,00 Stariji pioniri : A – C

13,40 Stariji pioniri : B – D

14,20 Limači : NK Jakšić  – Drugi skupine 2

15,00 Limači : NK Kutjevo  - Prvi skupine 2

 

Subota, 06. 01. 2024. – 10. Dan – Finale – 10 utakmica

9,00 Utakmica za 3. Mjesto – Kadeti

9,45 Utakmica za 3. Mjesto – Stariji pioniri

10,30 Utakmica za 3. Mjesto – Mlađi pioniri

11,15 Finale –Mlađi pioniri

12,00 Utakmica za 3. Mjesto – Početnici

12,45 Finale – Početnici

13,30 Utakmica za 3. Mjesto – Limači

14,15 Finale – Limači

19,50 Finale – Stariji pioniri

20,30 Finale – Kadeti

 

(Foto : Mijo Jozić) 

Pročitano 1103 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 05 Siječanj 2024 17:54