Srijeda, 03 Siječanj 2024 16:48

Sedmog natjecateljskog dana Turnira mladeži 32. BMNT "Požega 2023" odigrane četvrtfinalne utakmice mlađih pionira i posljednje utakmice u skupinama početnika i limača

POŽEGA - Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je tijekom 7. natjecateljskog dana Turnira mladeži 32. BMNT "Požega 2023" odigrano ukupno 12 utakmica. Prvo su odigrane sve četvrtfinalne utakmice u kategoriji mlađih pionira, a nakon toga i posljednje utakmice po skupinama kod početnika i limača

Turnir mladeži se nastavlja u četvrtak, 04. siječnja kada su na programu četvrtfinala u kategorijama kadeta, starijih pionira i početnika. U petak 05. siječnja je polufinalni dan sa 10 utakmica svih kategorija, a Turnir mladeži završava u subotu, 06. siječnja kada će se odigrati 5 susreta za 3. mjesto i 5 finalnih utakmica u svim kategorijama. 

Ulaz na Turnir mladeži je slobodan i besplatan kao i svih proteklih godina osim na finalnim utakmicama starijih pionira i kadeta koje se igraju u sklopu završne večeri glavnog turnira. 

 

32. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR „POŽEGA 2023“ 

TURNIR MLADEŽI – REZULTATI I RASPORED UTAKMICA

 Srijeda, 03. 01. 2024. – 7. Dan – 12 utakmica

Četvrtfinale - MLAĐI PIONIRI

NK Slavonija III - NK Papuk Velika 1:5 (Ante Arambašić / Stjepan Pavlović 2, Emanuel Šipura 2, Nikola Štajdohar) 

Škola nogometa Slavija Pleternica  – NK Slavonija I 0:7 (Vito Vukušić 2, Gabriel Hrmić, Noa Akmačić, Valentino Čolić, Noa Hel, Patrik Zima)

Škola nogometa Batrina – NK Sloga Nova Gradiška 0:5 (Fabijan Knežević 3, Boris Žakula, Mateo Brdar) 

NK Kutjevo  – NK Slavonija II 1:5 (Robert Strapač / Mihael Majstorović 2, Nikola Černušak, Emanuel Đaković, Mate Brekalo)

POČETNICI 

Kaptol – NK Požega I 0:3 (Boris Jurić, Leon Juričević, Petar Dražetić)

NK Kutjevo – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 0:0 (1:3 penali)

Sloga Trenkovo – NK Požega II 1:1 (3:2 penali) (Matej Iličić / David Štefanac) 

LIMAČI 

NK Slavonija II – NK Kutjevo 0:2 (Ivan Šipoš 2) 

NK Slavonija I – Škola nogometa Slavija Pleternica II 3:1 (Adrian Raguž, Izak Hel, Jakov Đaković / Gabrijel Obućina)

Škola nogometa Batrina – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2:0 (Neo Raguž, Šimun Pavlović)

NK Požega I – Škola nogometa Slavija Pleternica I 0:4 (Rafael Šugić, Borna Katavić 2, Fran Vidakušić)

Škola nogometa Batrina – NK Požega II 1:1 (Jure Bezina / Karlo Kolomaz) 

 

Četvrtak, 04. 01. 2024. – 8. Dan – 12 utakmica

Četvrtfinale - KADETI

8,00 NK Kutjevo  – Colosseum (A)

8,40 NK Hajduk Pakrac – Sedmerac (B)

9,20 MNK Autodijelovi Barišić – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (C)

10,00 NK Papuk Velika – Ikone (D)

Četvrtfinale - STARIJI PIONIRI

10,40 NK Mladost Pavlovci - NK Kaptol (A)

11,20 NK Slavonija II - NK Slavonija I (B)

12,00 NK Slavonija III - NK Kutjevo(C)

12,40 Škola nogometa Batrina - Škola nogometa Slavija Pleternica (D)

Četvrtfinale - POČETNICI

13,20 NK Jakšić  – NK Kaptol (A)

14,00 Škola nogometa Slavija Pleternica I – NK Požega (B)

14,40 NK Slavonija I  – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (C)

15,20 NK Papuk Velika  – Škola nogometa Batrina (D)

 

Petak, 05. 01. 2024. – 9. Dan – Polufinale – 10 utakmica

9,00 Kadeti : A – C

9,40 Kadeti : B – D

10,20 Početnici : A – C

11,00 Početnici : B – D

11,40 Mlađi pioniri : NK Papuk Velika - NK Sloga Nova Gradiška 

12,20 Mlađi pioniri : NK Slavonija I - NK Slavonija II 

13,00 Stariji pioniri : A – C

13,40 Stariji pioniri : B – D

14,20 Limači : NK Jakšić  – Škola nogometa Slavija Pleternica II 

15,00 Limači : NK Kutjevo  - NK Slavonija I

 

Subota, 06. 01. 2024. – 10. Dan – Finale – 10 utakmica

9,00 Utakmica za 3. Mjesto – Kadeti

9,45 Utakmica za 3. Mjesto – Stariji pioniri

10,30 Utakmica za 3. Mjesto – Mlađi pioniri

11,15 Finale –Mlađi pioniri

12,00 Utakmica za 3. Mjesto – Početnici

12,45 Finale – Početnici

13,30 Utakmica za 3. Mjesto – Limači

14,15 Finale – Limači

19,50 Finale – Stariji pioniri

20,30 Finale – Kadeti

 

(Foto : Marko Karačić)

Pročitano 1124 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 02 Ožujak 2024 13:04