Srijeda, 03 Siječanj 2024 23:56

Play Fitness, MNK Autodijelovi Barišić I i Autocentar Vuko osigurali četvrtfinale 32. BMNT "Požega 2023"

POŽEGA - Pred dobro ispunjenim tribinama Sportske dvorane Tomislav Pirc večeras su odigrane posljednje tri utakmice osmine finala u seniorskoj konkurenciji nakon čega su poznati svi četvrtfinalisti 32. Božićnog malonogometnog turnira "Požega 2023".

U prvom susretu Play Fitness je s uvjerljivih 7:0 (5:0) svladao ekipu MNK Legacy / Autoservis Rema. Mato Marčetić je s dva brza pogotka u 3. i 5. minuti doveo svoju ekipu u vodstvo od 2:0, a nakon takvog početka bilo je samo pitanje s koliko razlike će izraziti favorit u ovom susretu, ekipa Play Fitnessa doći do uvjerljive pobjede.

Nakon toga odigrana je najuzbudljivija utakmica 8. natjecateljskog dana u kojoj je Caffe bar Castrum Kaptol poražen od ekipe MNK Autodijelovi Barišić I rezultatom 3:4 (2:2). Anto Barić doveo je Castrum u vodstvo u 7. minuti, a na 2:0 povisio je Filip Martinović u 13. minuti. Do poluvremena "Barišići" su se uspjeli vratiti preko Domagoja Brnčića i Tomislava Soldića koji su u 15. i 19. minuti zabili za izjednačenje pa se rezultatom 2:2 otišlo na kratki predah pod poluvremenom. Novo vodstvo Castrumu donio je Filip Zrnčić u 23. minuti, a za novo izjednačenje zabio je Renato Nović u 29. minuti. Pobjedu Autodijelovima Barišić i prolaz u četvrtfinale donio je Ronaldo Hodak minutu prije kraja pogotkom za konačnih 3:4.

U posljednjoj utakmici osmine finala Autocentar Vuko je rezultatom 4:1 (2:1) bio bolji od Darmopil Instalacija. Rafael Paun doveo je "Darmopile" u vodstvo u 6. minuti, a sve nakon toga bilo je u znaku igrača AC Vuko koji su na pogon dvostukog strijelca Lukasa Kovačevića došli do pobjede rezultatom 4:1.

Četvrtfinalne utakmice igraju se sutra (četvrtak, 04. siječnja) od 19,00 do 22,30 sati, a sigurno je da će Grabrik biti ispunjen do posljednjeg mjesta kao što je bio na prvom danu osmine finala, 02. siječnja. Nakon 56 utakmica 8 ekipa ostalo je na turniru, a sutra se odlučuje tko ostaje do kraja, a tko će 9. natjecateljskog dana završiti svoj nastup. Sve utakmice sigurno će biti zanimljive i neizvjesne jer u četvrtfinalu bilo kojeg natjecanja nema lakih protivnika. Vidimo se na Grabriku!

32. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR "POŽEGA 2023" -

RASPORED UTAKMICA - SENIORI I VETERANI

Srijeda, 03. 01. 2024. – 8. Dan – 5 utakmica – Osmina finala

Play Fitness – MNK Legacy / Autoservis Rema 7:0 ( Mato Marčetić 2, Leo Mikić, Alen Jagodić, Matej Martinović, Tomislav Valentić, Josip Jakovljević)

Caffe bar Castrum Kaptol – MNK Autodijelovi Barišić I 3:4 ( Filip Martinović, Filip Zrnčić, Anto Barić / Domagoj Brnčić, Tomislav Soldić, Renato Nović, Ronaldo Hodak)

AC Vuko - Darmopil Instalacije 4:1 (Lukas Kovačević 2, Bruno Velikanović, Domagoj Đurković / Rafael Paun)

VETERANI - Polufinale

Kelvin - Alabama 1:2 (Petar Čuljak / Dalibor Žafaranić 2)

Wiener osiguranje - Autodijelovi Barišić 6:1 (Tomislav Topalović 4, Berislav Brnjić, Dalibor Jukić)