Četvrtak, 04 Siječanj 2024 13:46

Odigrane četvrtfinalne utakmice u kategorijama početnika, starijih pionira i kadeta

POŽEGA - Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je tijekom 8. natjecateljskog dana Turnira mladeži 32. BMNT "Požega 2023" odigrano ukupno 12 utakmica. Na programu su bile sve četvrtfinalne utakmice u kategorijama kadeta, starijih pionira i početnika.

petak 05. siječnja je polufinalni dan sa 10 utakmica svih kategorija, a Turnir mladeži završava u subotu, 06. siječnja kada će se odigrati 5 susreta za 3. mjesto i 5 finalnih utakmica u svim kategorijama. 

Ulaz na Turnir mladeži je slobodan i besplatan kao i svih proteklih godina osim na finalnim utakmicama starijih pionira i kadeta koje se igraju u sklopu završne večeri glavnog turnira. 

 

32. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR „POŽEGA 2023“ 

TURNIR MLADEŽI – REZULTATI I RASPORED UTAKMICA

Četvrtak, 04. 01. 2024. – 8. Dan – 12 utakmica

Četvrtfinale - KADETI

NK Kutjevo  – Colosseum 0:3 (Jan Paukner, Ivan Ušćebrka 2)

NK Hajduk Pakrac – Sedmerac 3:4 (Mario Žilić 2, Luka Tepurić / Dominik Mesić 2, Josip Gašparović, Vito Papac)

MNK Autodijelovi Barišić – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 5:1 (Filip Bojić 3, Petar Balog, Rafael Lubar / Ivan Veletić) 

NK Papuk Velika – Ikone 0:6 (Lovro Matoš 3, Matej Maglica, Drago Marković, Roko Raguž) 

Četvrtfinale - STARIJI PIONIRI

NK Mladost Pavlovci - NK Kaptol 2:3 (Luka Blažević, Patrik Sestrić / Lukas Juranović, Nikola Oršulić, Marko Kovre) 

NK Slavonija II - NK Slavonija I 2:3 (Nikola Balog, Ivo Barić / Rafael Bešlić, Lovro Černušak, Ante Pavičić) 

NK Slavonija III - NK Kutjevo 1:0 (Ivan Bošnjak) 

Škola nogometa Batrina - Škola nogometa Slavija Pleternica 7:2 (Mihael Mihaljević 4, Lovro Maričević, Karlo Lončar, Marko Belobrajdić / Niko Buturac, Tomislav Štimac)

Četvrtfinale - POČETNICI

NK Jakšić  – NK Kaptol 1:1 (1:3 penali) (Ivan Sigurnjak / Luka Milobara) 

Škola nogometa Slavija Pleternica I – NK Požega 0:7 (Petar Dražetić 3, Noel Galojlić 2, Patrik Zaler 2)

NK Slavonija I  – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 10:0 (Mihael Majstorović 3, Marko Vranić 3, Iskon Paulić 2, Šimun Odobašić, David Darmopil)

NK Papuk Velika  – Škola nogometa Batrina 1:5 (Stjepan Pavlović / Niko Kašić 3, Ante Teskač, Jan Popčević)

 

Petak, 05. 01. 2024. – 9. Dan – Polufinale – 10 utakmica

9,00 Kadeti : Colosseum – MNK Autodijelovi Barišić

9,40 Kadeti : Sedmerac – Ikone 

10,20 Početnici : NK Kaptol – NK Slavonija I 

11,00 Početnici : NK Požega – Škola nogometa Batrina 

11,40 Mlađi pioniri : NK Papuk Velika - NK Sloga Nova Gradiška 

12,20 Mlađi pioniri : NK Slavonija I - NK Slavonija II 

13,00 Stariji pioniri : NK Kaptol – NK Slavonija III

13,40 Stariji pioniri : NK Slavonija I – Škola nogometa Batrina 

14,20 Limači : NK Jakšić  – Škola nogometa Slavija Pleternica II 

15,00 Limači : NK Kutjevo  - NK Slavonija I

 

Subota, 06. 01. 2024. – 10. Dan – Finale – 10 utakmica

9,00 Utakmica za 3. Mjesto – Kadeti

9,45 Utakmica za 3. Mjesto – Stariji pioniri

10,30 Utakmica za 3. Mjesto – Mlađi pioniri

11,15 Finale –Mlađi pioniri

12,00 Utakmica za 3. Mjesto – Početnici

12,45 Finale – Početnici

13,30 Utakmica za 3. Mjesto – Limači

14,15 Finale – Limači

19,50 Finale – Stariji pioniri

20,30 Finale – Kadeti

 

Foto : Mijo Jozić 

 

 

Pročitano 1220 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 05 Siječanj 2024 17:53