Petak, 05 Siječanj 2024 15:52

Odigrane polufinalne utakmice Turnira mladeži 32. BMNT "Požega 2023"

POŽEGA - Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je tijekom 9. natjecateljskog dana Turnira mladeži 32. BMNT "Požega 2023" odigrano 10 polufinalnih utakmica svih kategorija. Turnir mladeži završava sutra (subota, 06. siječnja) kada će se odigrati 5 susreta za 3. mjesto i 5 finalnih utakmica u svim kategorijama. 

Ulaz na Turnir mladeži je slobodan i besplatan kao i svih proteklih godina osim na finalnim utakmicama starijih pionira i kadeta koje se igraju u sklopu završne večeri glavnog turnira. 

 

32. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR „POŽEGA 2023“ 

TURNIR MLADEŽI – REZULTATI I RASPORED UTAKMICA

Petak, 05. 01. 2024. – 9. Dan – Polufinale – 10 utakmica

Kadeti :

Colosseum – MNK Autodijelovi Barišić 1:1 (2:4 penali) (Filip Pavlović / Filip Bojić)

Sedmerac – Ikone 3:0 (Mihael Kapraljević, Domagoj Mesić, Dominik Mesić)

Početnici :

NK Kaptol – NK Slavonija I 1:4 (Niko Jagodić / Izak Hel, Iskon Paulić, Mihael Majstorović, Marko Vranić)

NK Požega – Škola nogometa Batrina 0:3 (Jan Popčević 2, Niko Kašić)

Mlađi pioniri :

NK Papuk Velika - NK Sloga Nova Gradiška 3:7 (Josip Đaković 3 / Fabijan Knežević 3, Boris Žakula 3, Fran Hak)

NK Slavonija I - NK Slavonija II 2:0 (Noa Hel 2, Vito Vukušić, Noa Akmačić))

Stariji pioniri :

NK Kaptol – NK Slavonija III 0:3 (David Đaković, Leon Barišić, Lovro Maglica)

NK Slavonija I – Škola nogometa Batrina 1:2 (Eduardo Blažević / Luka Bošković, Marko Belobrajdić)

Limači :

NK Jakšić  – Škola nogometa Slavija Pleternica II 3:0 (Mihael Jaroš, Roko Senj 2) 

NK Kutjevo  - NK Slavonija I 1:7 (Filip Previšić / Adrian Raguž 5, Josip Trpčić 2)

 

Subota, 06. 01. 2024. – 10. Dan – Finale – 10 utakmica

9,00 Utakmica za 3. Mjesto  Kadeti : Colosseum - Ikone

9,45 Utakmica za 3. Mjesto Stariji pioniri : NK Kaptol - NK Slavonija I 

10,30 Utakmica za 3. Mjesto Mlađi pioniri : NK Papuk Velika - NK Slavonija II 

11,15 Finale Mlađi pioniri : NK Sloga Nova Gradiška - NK Slavonija I 

12,00 Utakmica za 3. Mjesto  Početnici : NK Kaptol - NK Požega 

12,45 Finale Početnici : NK Slavonija I - Škola nogometa Batrina

13,30 Utakmica za 3. Mjesto Limači : Škola nogometa Slavija Pleternica II - NK Kutjevo 

14,15 Finale Limači : NK Jakšić - NK Slavonja I

19,50 Finale Stariji pioniri : NK Slavonija III - Škola nogometa Batrina

20,30 Finale Kadeti : MNK Autodijelovi Barišić - Sedmerac 

 

 

 

 

Pročitano 1141 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 05 Siječanj 2024 19:23