Petak, 05 Siječanj 2024 17:18

Poredak strijelaca nakon 9. natjecateljskog dana Turnira mladeži 32. BMNT "Požega 2023"

POŽEGA - U subotu, 06. siječnja igraju se posljednje utakmice na Turniru mladeži 32. BMNT "Požega 2023" nakon kojih će biti nagrađeni najbolji strijelci u svim kategorijama.

Dvije utakmce prije kraja turnira kod kadeta vodeći je Filip Bojić (MNK (Autodijelovi Barišić) sa 8 golova. Kod starijih pionira prvi je Mihael Mihaljević (Škola nogometa Batrina) sa 6 zgoditaka, a kod mlađih pionira vode Vito Vukušić (NK Slavonija I) i Fabijan Knežević (NK Sloga NG) sa po 7 pogodaka.

U početnicima tri igrača imaju po 8 pogodaka. To su Petar Dražetić (NK Požega), Ante Teskač (Škola nogometa Batrina) i Marko Vranić (NK Slavonija I). Kod limača prvi je Adrian Raguž (NK Slavonija I) sa čak 15 golova. 

 

KADETI

8 pogodaka

Filip Bojić (MNK Autodijelovi Barišić)

 

5 pogodaka

Lovro Matoš (Ikone)

 

4 pogotka

Mihael Kapraljević (Sedmerac)

 

3 pogotka

Filip Kasapić (MNK Autodijelovi Barišić), Donatt Tomas, Drago Marković, Roko Raguž (Ikone), Dominik Mesić (Sedmerac), Luka Tepurić (NK Hajduk Pakrac), Drago Marković (Ikone)

 

2 pogotka

Mario Žilić (NK Hajduk Pakrac), Domagoj Mesić (Sedmerac), Danijel Subotić, Rafael Lubar (MNK Autodijelovi Barišić), Ivan Ušćebrka (Colosseum), Ivan Veletić (NK Dinamo Vidovci Dervišaga)

 

1 pogodak

Matej Škvorc, Patrik Dumančić, Mateo Mršić, Marko Dragišić, Danijel Mabić (NK Dinamo Vidovci Dervišaga), Robert Tomanović, Karlo Pranjić, Nikola Oršulić, Danijel Majstorović (NK Kaptol), Ante Zeba, Matej Maglica (Ikone), Petar Balog, Noa Čačić (MNK Autodijelovi Barišić), Borna Stipić (NK Budućnost Rešetari), Ivan Prpić, Matija Dražetić (NK Kutjevo), Ante Romić (NK Papuk Velika), Lovro Šimunović, Josip Gašparović, Vito Papac (Sedmerac), Luka Fuček (CL Tehničari), Filip Pavlović (Colosseum), Dominik Blažević (NK Požega), Jan Paukner, Filip Pavlović (Colosseum)

 

STARIJI PIONIRI

6 pogodaka

Mihael Mihaljević (Škola nogometa Batrina)

 

3 pogotka

Luka Cekinović (NK Slavonija III), Niko Babić, Rafael Baketarić, Tomislav Štimac (Škola nogometa Slavija Pleternica), Leon Abramović (NK Kutjevo), Jan Paukner, Ante Pavičić, Lovro Černušak (NK Slavonija I), Luka Bošković, Marko Belobrajdić (Škola nogometa Batrina)

 

2 pogotka

David Jozić (Škola nogometa Slavija Pleternica), Dorian Mikša (NK Kutjevo), Jakov Matoković, Rafael Bešlić, Eduardo Blažević (NK Slavonija I), Patrik Čakalić, David Đaković (NK Slavonija III), Karlo Lončar (Škola nogometa Batrina), Lukas Juranović, Marko Kovre, Nikola Oršulić (NK Kaptol)

 

1 pogodak

Noa Svoboda, Matej Barić (NK Kaptol), Jan Stojčević (NK Jakšić), Nikola Senj, Luka Blažević, Patrik Sestrić (NK Mladost Pavlovci), Luka Komušanac, Josip Delač, Valentin Herijan, Nikola Balog, Ivo Barić (NK Slavonija II), Ivan Bošnjak, Leon Barišić, Lovro Maglica (NK Slavonija III), Filip Pavlović (NK Slavonija I), Šimun Perić (NK Slavonija IV), Luka Prpić (NK Kutjevo), Leon Franjetić (NK Požega), Lovro Maričević (Škola nogometa Batrina), Tomislav Štimac (Škola nogometa Slavija Pleternica)

 

MLAĐI PIONIRI

7 pogodaka

Vito Vukušić (NK Slavonija I), Fabijan Knežević (NK Sloga NG)

 

5 pogodaka

Jan Popčević (Škola nogometa Batrina), Marko Mautner (NK Požega II)

 

4 pogotka

Ante Teskač (Škola nogometa Batrina), Ante Arambašić (NK Slavonija III), Gabriel Hrmić (NK Slavonija I), Boris Žakula (NK Sloga NG), Nikola Černušak (NK Slavonija II)

 

3 pogotka

Mihael Majstorović, Noa Hel, Noa Akmačić (NK Slavonija II), Robert Strapač (NK Kutjevo), Josip Đaković (NK Papuk Velika)

 

2 pogotka

Marko Špehar, Fabijan Grašar (NK Sloga NG), Marko Jelušić (NK Jakšić), Jakov Kavicki, Lovro Valentić (NK Kutjevo), Nikola Štajdohar, Stjepan Pavlović, Emanuel Šipura (NK Papuk Velika), Emanuel Đaković (NK Slavonija II)

 

1 pogodak

Valentino Čolić, Patrik Zima (NK Slavonija I), Filip Kresovljak, Iva Đukić, Filip Kanceljak, Ivan Šarić (Škola nogometa Slavija Pleternica), Ante Rajić (NK Jakšić), Lukas Marjanović, Mateo Brdar, Fran Hak (NK Sloga NG), Josip Kesić, Lucas Nenadić, Ivan Benedikt Čišmešija, Jan Pandžić, Noa Akmačić, Mate Brekalo (NK Slavonija II), Petar Guliš, Šimun Bošnjak (NK Kutjevo), Niko Kašić, Matej Mihaljević (Škola nogometa Batrina), David Aleksić (NK Dinamo Rajsavac)

 

POČETNICI

8 pogodaka

Petar Dražetić (NK Požega I), Ante Teskač (Škola nogometa Batrina), Marko Vranić (NK Slavonija I)

 

7 pogodaka

Jan Popčević (Škola nogometa Batrina)

 

6 pogodaka

Niko Jagodić (NK Kaptol)

 

5 pogodaka

Šimun Odobašić (NK Slavonija I), Niko Kašić (Škola nogometa Batrina)

 

4 pogotka

Lukas Šakić (NK Papuk Velika), Noel Galojlić (NK Požega I), Niko Kašić (Škola nogometa Batrina), Mihael Majstorović (NK Slavonija I)

 

3 pogotka

Noa Samardžija, Jakov Đaković (NK Slavonija I), Matej Maričević (Škola nogometa Batrina), Leonardo Lešković (Škola nogometa Slavija Pleternica I), Josip Ćorluka, Ivan Puljić, Leon Juričević, Patrik Zaler (NK Požega I), Ante Zlomislić (NK Papuk Velika), Izak Hel, Iskon Paulić (NK Slavonija I)

 

2 pogotka

David Darmopil (NK Slavonija I), Matej Lucić (Škola nogometa Slavija Pleternica II), Gabriel Iličić, Stjepan Pavlović (NK Papuk Velika)

 

1 pogodak

Marko Dadić, Boris Jurić (NK Požega I), Petar Blažević (NK Mladost Pavlovci), Matej Markanjević, Iva Đukić (Škola nogometa Slavija Pleternica I), Dominik Malčić, Nikola Hamžik (NK Slavonija III), Emerik Štetić, Jakov Rašić (NK Dinamo Vidovci Dervišaga), Adrian Raguž (NK Slavonija I), Lovro Kaurinović, Matej Mihaljević (Škola nogometa Batrina), Antun Biondić (NK Sloga Trenkovo), Ivano Kakuk, Tena Jaković, Ben Đureković, Luka Milobara (NK Kaptol), Noa Filipović, Petar Grubešić, Ivan Sigurnjak (NK Jakšić), Pavao Patrik Šekelja (NK Slavonija II), Fran Bošnjak (NK Kutjevo), Gabriel Šipura, Roko Senj, Neo Vidović (NK Papuk), Matej Iličić (NK Sloga Trenkovo), David Štefanac (NK Požega II)

 

LIMAČI

15 pogodaka

Adrian Raguž (NK Slavonija I)

 

11 pogodaka

Izak Hel (NK Slavonija I)

 

9 pogodaka

Roko Senj (NK Jakšić)

 

6 pogodaka

David Pilon (NK Požega II), Ivan Šipoš (NK Kutjevo), Jakov Đaković (NK Slavonija I)

 

5 pogodaka

Rafael Bunčić, Gabrijel Obućina (Škola nogometa Slavija Pleternica II)

 

4 pogotka

Vedran Jurić (NK Požega II), Noa Biberović (NK Slavonija I), Matej Rossi (Škola nogometa Slavija Pleternica II), Borna Katavić (Škola nogometa Slavija Pleternica I)

 

3 pogotka

Niko Fridrih, Filip Previšić (NK Kutjevo), Karlo Kolomaz (NK Požega II)

 

2 pogotka

Gabrijel Parobek (NK Jakšić), Pavel Mikanović (NK Požega I), Rafael Šugić (Škola nogometa Slavija Pleternica I), Josip Trpčić (NK Slavonija I)

 

1 pogodak

Borna Brković, Leone Obradović, Noa Filipović, Mihael Jaroš (NK Jakšić), Karlo Ećimović, Luka Vidakušić (Škola nogometa Slavija Pleternica II), Luka Knežević (NK Slavonija II), Niko Arambašić, Andrija Krip (NK Požega II), Fran Vidakušić (Škola nogometa Slavija Pleternica I), Neo Raguž, Šimun Pavlović, Jure Bezina (Škola nogometa Batrina)

Pročitano 933 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 06 Siječanj 2024 03:09