Ponedjeljak, 04 Ožujak 2024 11:30

U 16. kolu Malonogometne lige veterana Požega pobjede ostvarile ekipe Autodijelova Barišić, Alabame i Viševice gradnje

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer su odigrane sve utakmice 16. kola Malonogometne lige veterana Požega. U prvom susretu ekipe MNK Birtijca i Kelvin odigrali su neodlučeno 2:2 nakon što je Birtijca imala vodstvo od 2:0 na poluvremenu.

Alabama je protiv Standarda došla do desete uzastopne pobjede s kojom je napravila još jedan korak prema obrani naslova prvaka. Standard je imao vodstvo od 1:2 na poluvremenu, a u 24. minuti i od 1:3 ali je Alabama tada pojačala gas, postigla 5 pogodaka i rutinski došla do novih bodova.  Najuvjerljiviju pobjedu kola ostvarili su Autodijelovi Barišić koji su svladali HVIDR-u rezultatom 8:2 uz četiri pogotka Ivana Sesara.

U posljednjem susretu kola ekipa Viševice gradnje je pobijedila Rampu - COR rezultatom 4:3. Rampa je u 7. minuti imala vodstvo od 0:2 da bi u 33. minuti rezultat bio 3:2 za Viševice. Rampa je izjednačila minutu poslije, a pobjedu Viševicama donio je vratar Dražen Matišić pogotkom za konačnih 4:3 u 35. minuti. U ovom kolu slobodna je bila Vallis Aurea.

Zbog zauzetosti dvorane utakmice pretposljednjeg, 17. kola igrat će se tek za pet tjedana, odnosno u nedjelju, 07. 04. 2024. Sastaju se Rampa COR : Alabama, Standard : Autodijelovi Barišić, HVIDR-a : MNK Birtijca i Kelvin : Vallis Aurea. Slobodna je Viševice gradnja.

Rezultati 16. kola  (03. 03. 2024.) :

MNK Birtijca - Kelvin 2:2 (2:0) (Tomislav Grgić, Ivan Glavaš / Dražen Pekčec, Mario Engelmann)

Alabama - Standard 6:4 (1:2) (Jurica Bešlić 3, Krešimir Brkić 2, Ninoslav Parmaković / Josip Pavković, Dejan Baretić, Mišo Hodak, Goran Ozanjak)

Autodijelovi Barišić - HVIDR-a 8:2 (4:0) (Ivan Sesar 4, Mato Vuković 3, Marin Šarić / Vencel Karačić, Josip Pavunčec)

Viševice gradnja : Rampa COR 4:3 (1:2) (Ilija Šubara, Goran Bošnjak, Tomislav Matić, Dražen Matišić /  Danijel Rašić, Krunoslav Prpić, Kristijan Kovačević)