Ponedjeljak, 08 Travanj 2024 13:41

Derbi 17. kola MNLV Požega između Kelvina i Vallis Auree završio neodlučeno, a pobjede ostvarile ekipe Alabame i Autodijelova Barišić

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer su odigrane utakmice 17. kola Malonogometne lige veterana Požega. U prvom susretu Alabama je s uvjerljivih 8:2 (4:1) svladala Rampu COR. Sedam pogodaka za Alabamu postigao je Jurica Bešlić, a jedan je dodao Dalibor Žafaranić dok je za Rampu dvostruki strijelac bio Zdravko Novak.

U derbiju kola Kelvin i Vallis Aurea odigrali su neodlučeno 4:4 (3:1). Gojko Soldo doveo je Aureu u vodstvo u 7. minuti, a izjednačio je Mario Engelmann u 11. minuti. Drago Marković doveo je Kelvin u vodstvo od 2:1 u 17. minuti, a Željko Mitrović povisio je na 3:1 pogotkom u 19. minuti. Željko Metlar je u 25. minuti smanjio vodstvo na 3:2, a Drago Marković je svojim drugim pogotkom u 28. minuti povisio na 4:2. Autogolom Maria Engelmanna Valis Aurea je došla do smanjenja rezultata 4:3 u 34. minuti, a konačnih 4:4 postavio je svojim drugim pogotkom Željko Metlar u 36. minuti.

Autodijelovi Barišić su pobijedili Standard rezultatom 7:5 (2:4). Za "Barišiće" hat - trick je zabio Ivan Sesar, a dvostruki strijelci bili su Vjekoslav Čerti i Mato Vuković. Za Standard je hat - trick postigao Marko Drežnjak, a dva pogotka dodao je Tomislav Ivanešić

HVIDR-a nije imala dovoljno igrača za nastup pa je MNK Birtijca dobila ovaj susret bez borbe rezultatom 0:3. U ovom kolu slobodna je bila ekipa Viševice gradnje.

Utakmice posljednjeg, 18. kola igrat će se u nedjelju, 14. travnja 2024. Sastaju se MNK Birtijca - Standard (8,00), Autodijelovi Barišić - Rampa COR (8,50), Alabama - Viševice gradnja (9,40) i Vallis Aurea - HVIDR-a (10,30) Slobodan je Kelvin.

Rezultati 17. kola  (07. 04. 2024.) :

Rampa COR - Alabama 2:8 (Zdravko Novak 2 / Jurica Bešlić 7, Dalibor Žafaranić)

Kelvin - Vallis Aurea 4:4 (Drago Marković 2, Mario Engelmann, Željko Mitrović / Željko Metlar 2, Gojko Soldo, autogol)

Standard - Autodijelovi Barišić 5:7 (Marko Drežnjak 3, Tomislav Ivanešić 2 / Ivan Sesar 3, Vjekoslav Čerti 2, Mato Vuković 2)

HVIDRa - MNK Birtijca 0:3 bb