Subota, 31 Listopad 2015 01:00

Slavonija pobijedila Mladost u Antinu rezultatom 1:10

ANTIN - Nogometaši požeške Slavonije na gostovanju u Antinu svladali su domaću Mladost rezultatom 1:10 u sklopu 12. kola 3. Hrvatske nogometne lige Istok.

Tri pogotka postigao je Goran Jurić, dvostruki strijelci bili su Matej Ivanović i Marko Grbeš. Po jednom su se u listu strijelaca upisali Mislav Včelik, Mile Pavelić i Petar Tomić.

Na igralištu Paža susret je riješen već u prvih petnaest minuta kada je Slavonija pogocima Jurića imala vodstvo od 0:2. Do kraja poluvremena Pavelić i Včelik su svojim pogocima potvrdili pobjedu.

U drugom dijelu bilo je samo pitanje s koliko razlike će završiti ova utakmica.

Domaćin se nalazi u velikim problemima. U prošlom kolu igrači Mladosti su odbili putovati u Koprivnicu. Zbog toga će njihov glavni cilj u nastavku sezone biti odigrati sve utakmice do kraja kako ne bi bili izabačeni u najniži rang natjecanja.

Pleternička Slavija je u derbiju kola na svom Stadionu pobijedila Bjelovar rezultatom 2:0 (Josip Jakovljević i Ivan Peharda).

Slavonija u sljedećem, 13. kolu dočekuje NK Oriolik (Oriovac).

Utakmica se igra na Stadionu kraj Orljave u subotu, 07. studenog s početkom u 14,30 sati.

MLADOST (A) – SLAVONIJA 1:10 (0:4)

ANTIN - Igralište Paža, gledatelja 100, sudac Jozić (Slavonski Brod)

STRIJELCI. 0:1 Jurić (11), 0:2 Jurić )14), 0:3 Pavelić (21), 0:4 Včelik (25), 1:4 Prkić (47), 1:5 Ivanović (50), 1:6 Grbeš (55), 1:7 Ivanović (58), 1:8 Tomić (69), 1:9 Jurić (75), 1:10 Grbeš (80)

MLADOST - Mikić, Đerđ (od 57. Sokić), Andričević, Ivanković, Kovačević, Knezović (od 46. Vitomir), Brajković, Čaić, Šokčević (od 83. Ižaković), Prkić, Matanović. Trener Antun Ratkić

SLAVONIJA - Vasić, Pavelić (od 54. Grbeš), Tomić, Jo. Neruda, Jurić, Darmopil, Včelik, Žiška (od 71. Franjić), Ivanović, Jakešević, Podobnik (od 46. Karačić). Trener Marijan Bakula.

Pročitano 1620 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 01 Studeni 2015 21:10