Subota, 27 Veljača 2016 01:00

Nogometaši Slavonije poraženi u Vukovaru u 16. kolu 3. HNL - Istok

VUKOVAR - Nogometaši Slavonije poraženi su danas na gostovanju u Vukovaru rezultatom 2:0 od domaćina HNK Vukovar u utakmici 16. kola 3. Hrvatske nogometne lige Istok.

Momčad trenera Marijana Bakule prvo poluvrijeme je držala nulu ali je već na samom početku drugog dijela primila pogodak kada je u 47. minuti domaćine u vodstvo doveo njihov ponajbolji igrač Ivan Plum. Pobjedu je osigurao napadač Nenad Erić pogotkom u 60. minuti.

U sljedećem, 17. kolu Slavonija na svom Stadionu dočekuje NK Varaždin. Utakmica se igra u subotu, 05. ožujka s početkom u 15,00 sati.

U  derbiju 16. kola jesenski prvak Slavija (Pleternica) poražena je danas na gostovanju u Slavonskom Brodu kod Marsonie rezultatom 2:1. Brođani su poveli u 4. minuti preko Hrvoja Mišića. Slavija je izjednačila iz jedanaesterca u 43. minuti koji je sigurno izveo Mario Majstorović. Pogodak za pobjedu Marsonie i važna tri boda postigao je u 2. minuti sudačke nadoknade stoper domaćih Marko Čanić.

U ostalim današnjim susretima Đakovo Croatia je poražena na svom terenu od BSK-a (Bijelo Brdo) rezultatom 0:2, Belišće je dobilo Mladost (Ždralovi) 1:0 dok je Bjelovar  s uvjeljivih 6:0 svladao posljednje plasiranu Mladost (Antin). Varaždin i Koprivnica odigrali su neodlučeno, 0:0.

VUKOVAR - SLAVONIJA 2:0 (0:0)

VUKOVAR, Gradski stadion, gledatelja 50, sudac : Bojan Curić (Gajić), pomoćnici : Vladimir Buček i Dino Dino Škrobar (Osijek)

STRIJELCI : 1:0 Plum (47), 2:0 Erić (60)

VUKOVAR - Burcsa, Vuković, Brajković, Karalula, Jazvić, Mišić (od 83. Matijević), P. Marinčić, Šibalić (od 90.Korolija), Erić (od 88. Rist), Plum, D. Marinćić. Trener : Goran Meštrović

SLAVONIJA - M. Vasić, Pavelić, Franjić (od 57. Včelik), Tomić, Jurić, Plešić (od 71. Nović), Darmopil (od 46. Karačić), Sokić, Jakešević, Grbeš, Podobnik. Trener : Marijan Bakula

Pročitano 1541 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 27 Veljača 2016 21:07