Subota, 05 Ožujak 2016 01:00

Slavonija uvjerljivo pobijedila Varaždin u 17. kolu 3. HNL - Istok

POŽEGA – Nogometaši Slavonije pobijedili su danas na svom Stadionu NK Varaždin rezultatom 4:1 u utakmici 17. kola 3. Hrvatske nogometne lige – Istok. Pred oko 150 gledatelja Požežani su već nakon prvog dijela utakmice imali prednost od 4:0 i praktički odlučili pobjednika ove utakmice.

Kapetan Mile Pavelić zabio je za 1:0 u 16. minuti. Na 2:0 povisio je drugi napadač Goran Jurić u 35. minuti, a Marko Grbeš u 37. minuti postioga je pogodak za 3:0. Pavelić je u 40. minuti postigao svoj drugi pogodak za vodstvo Slavonije od 4:0.

Počasni pogodak za goste iz Varaždina postigao je Josip Boban u 90. minuti.

U sljedećem, 18. kolu nogometaši Slavonije gostuju u Višnjevcu.

Pred svojim navijačima „Plavi s Orljave“ ponovno će igrati za dva tjedna kada će na Stadionu kraj Orljave u sklopu 19. kola gostovati NK Bjelovar (subota, 19. 03. u 15,00 sati).

Ostali rezultati 17. kola : Podravina – Slavija 0:3 (Tomislav Žuljević 3), Vukovar 1991 – Marsonia 1:2, Mladost Ždralovi – Đakovo Croatia 3:1, Koprivnica – Višnjevac 6:1. Oriolik – Bjelovar 1:3.

Pročitano 1702 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 05 Ožujak 2016 18:03