Utorak, 29 Ožujak 2016 02:00

Slavonija poražena u Belišću u 20. kolu 3. HNL - Istok

BELIŠĆE - Nogometaši Slavonije poraženi su rezultatom 2:0 na gostovanju kod NK Belišća u 20. kolu 3. Hrvatske nogometne lige Istok. Trener Marijan Bakula u ovom susretu zbog kartona nije mogao računati na Ivana Jakeševića, Mislava Včelika i Marka Karačića.

Domaćin je poveo u 19. minuti, a nakon toga je Slavonija ostala s igračem manje kada je u 29. minuti isključen Josip Neruda. U drugom dijelu nije bilo pogodaka sve do posljednje minute kada je kapetan Belišća Zoran Ratković iz jedanaesterca potvrdio pobjedu i postavio konačnih 2:0.

Slavonija je trenutno osma sa 30 bodova.

U sljedećem, 21. kolu Požežani dočekuju NK Đakovo Croatiu koja je deseta na ljestvici sa 25 bodova. Utakmica se igra u subotu, 02. travnja s početkom u 16,00 sati.

BELIŠĆE –SLAVONIJA 2:0 (1:0)

BELIŠĆE – Gradski stadion, gledatelja 150. Sudac: Sabljić (Stare Plavnice).

STRIJELCI: 1:0 Kumpanovac (19), 2:0 Ratković (90 - 11 m)

BELIŠĆE: Petrović, Kumpanovac (od 74. Benković), Žaja, Grgić, Lacković (od 71. Jelić), Skenderović, Ratković, Pilj, Karamaraković (od 66. Blažević), Grafina, Jakovljević. Trener Ivica Grnja

SLAVONIJA: M. Vasić, Pavelić, Jan Neruda, Tomić, Jos. Neruda, Jurić, Plešić (od 46. Matić), Darmopil (od 52. S. Vasić), Sokić (od 74. Grgić), Nović, Grbeš. Trener Marijan Bakula.

Crveni karton : Josip Neruda (29).

Pročitano 1770 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 29 Ožujak 2016 08:39