Nedjelja, 03 Travanj 2016 02:00

Slavonija pobijedila HNK Đakovo Croatiu u 21. kolu 3. Hrvatske nogometne lige Istok

POŽEGA - Nogometaši Slavonije uvjerljivo su svladali HNK Đakovo Croatiu u utakmici 21. kola 3. Hrvatske nogometne lige Istok. Rezultat je nakon 90 minuta igre bio 4:1 za momčad trenera Marijana Bakule.

Već do poluvremena Slavonija je pogocima Marka Grbeša i kapetana Mileta Pavelića vodila sa 2:0. Malu nad gostima da bi se mogli vratiti u utakmicu donio je Šimičić pogotkom u 20. minuti. Sedam minuta poslije Petar Tomić je svojim pogotkom povećao vodstvo domaćih na 3:1.

Konačni rezultat utakmice postavio je svojim drugim pogotom mladi napadač Grbeš u 89. minuti. Po završetku utakmice i pri izslasku sa terena crveni karton dobio je stoper Slavonije Petar Tomić.

Nogometaši Slavonije nalaze se na 8. mjestu na ljestvici i imaju 33 osvojena boda. U sljedećem, 22. kolu Slavonija gostuje u Čakovcu kod Međimurja.

SLAVONIJA – ĐAKOVO CROATIA 4:1 (2:0)

POŽEGA – Stadion Slavonije, gledatelja 150. Sudac Nenad Vargović (Virovitica), pomoćnici Barbara Vidović (Milanovac) i Marko Gašparić (Virovitica).

STRIJELCI: 1:0 Grbeš (22), 2:0 Pavelić (40), 2:1 Šimičić (70), 3:1 Tomić (77), 4:1 Grbeš (89)

SLAVONIJA: M. Vasić, Pavelić, Tomić, Jurić (od 88. Smojvir), Plešić, (od 66. Ivanović ), Darmopil, (od 55. Karačić), Včelik, Sokić, Jakešević, Grbeš, Podobnik. Trener Marijan Bakula

ĐAKOVO CROATIA: Begović, Novoselić, Križanović, Mišić, Buretić (od 60. Kolak), Nikolić (od 81. Janković), Damjanović, Jesus Oliviera Miguel (od 71. Stipanović), Šimičić, Lovaković, Lulić. Trener Antun Labak.

CRVENI KARTON: Petar Tomić (Slavonija)

(Foto : Kronika Požeško - slavonska)

Pročitano 2439 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 03 Travanj 2016 21:12