Četvrtak, 14 Travanj 2016 02:00

Odigrano 4. kolo Županijskog nogometnog kupa

KUZMICA/BUK - Dvije utakmice 4. kola Županijskog nogometnog kupa odigane su jučer u Kuzmici i Buku.

U susretu dvije vodeće momčadi 1. Županijske nogometne lige drugoplasirano Tim osvježenje je na svom Igralištu Park poraženo je od prvoplasirane Sloge (Trenkovo) rezultatom 0:1. Kuzmičani su bolje otvorili utakmicu i stvorili nekoliko prilika u prvom dijelu. Najbliži pogotku bio je mladi Mislav Brnčić koji je pogodio vratnicu. Pogodak odluke postigao je odlični mladi napadač Bruno Golić u 80. minuti nakon sjajnog prodora i asistencije napadača Mirka Pilića.

U isto vrijeme u Buku na Igralištu Hrvatskinja sastali su se domaći BSK koji je posljednji na ljetvici 1. ŽNL i Lipik 1925 koji je od prošlog kola vodeći klub 2. ŽNL. Nakon 90 minuta rezultat je bio 0:0, a prolaz u polufinale nakon jedanaesteraca izborili su igrači BSK Buka -a.

U natjecanje se u polufinalu uljučuju i trećeligaši Slavonija (Požega) i Slavija (Pleternica).

(Foto : Sportalo.hr)

Pročitano 1802 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 14 Travanj 2016 11:47