Nedjelja, 24 Travanj 2016 02:00

Pobjeda Slavonije u Ludbregu u 24. kolu 3. HNL - Istok

LUDBREG - Nogometaši Slavonije jučer su donijeli sva tri boda s gostovanja u Ludbregu u sklopu 24. kola 3. Hrvatske nogometne lige Istok. Požežani su u utakmici punoj preokreta i pogodaka slavili rezultatom 3:4 i svladali domaću Podravinu.

Slavonija je nakon pola sata igre bila u zaostatku dva pogotka ali je stoper Petar Tomić do odmora smanjio rezultat na 2:1. U drugom dijelu igrači trenera Marijana Bakule pogocima Gorana Jurića i kapetana Mile Pavelića preokreću rezultat na 2:3. Malec je u 77. minuti izjednačio na 3:3 a pobjedu "Plavima s Orlajve" donosi njihov ponajbolji igrač ovog proljeća Valentino Podobnik pogotkom u 84. minuti.

U sljedećem, 25. kolu Slavonija dočekuje BSK (Bijelo Brdo). Utakmica se igra u subotu, 30. travnja s početkom u 17,00 sati na Stadionu kraj Orljave.

PODRAVINA – SLAVONIJA 3:4 (2:1)

LUDBREG – Igralište Podravine. Gledatelja 100. Sudac Sabljić (Stare Plavnice).

STRIJELCI: 1:0 Fajt (22), 2:0 Kuhta (28), 2:1 Tomić (36), 2:2 Jurić (65), 2:3 Pavelić (71), 3:3 Malec (77), 3:4 Podobnik (84).

PODRAVINA: Sudec, Kučko, Međimorec (od 64. Junior Ceslo), Valjak, Kuhta, Fajt, Sakač, Labaš (87. Premec), Šinjori, Malec, Čeko. Trener Velimir Špikić.

SLAVONIJA: M. Vasić, Pavelić, Ja Neruda (od 54. Darmopil), Tomić, Jo. Neruda, Jurić (od 90. Plešić), Včelik, Sokić, Grbeš (od 86. Ivanović), Matić, Podobnik. Tener Marijan Bakula.

Pročitano 1740 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 24 Travanj 2016 11:57