Ponedjeljak, 06 Lipanj 2016 02:00

Slavonija poražena od Marsonie (Slavonski Brod) u 30. kolu 3. HNL Istok

SLAVONSKI BROD - Nogometaši Slavonije poraženi su u posljednjem, 30. kolu na gostovanju kod Marsonie u Slavonskom Brodu. Iako je domaćin ostvario uvjerljivu pobjedu rezultatom 3:0 Požežani su prvo poluvrijeme imali bolje prilike, a nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 0:0.

Kapetan Mile Pavelić i mladi napadač Marko Grbeš nisu realizirali najbolje prilike za Slavoniju, a kazna je stigla sredinom drugog dijela kada je iskusni Alen Jelčić doveo Brođane u vodstvo dok su Josip Balentović i Luka Mihaljević svojim pogocima potvrdili pobjedu domaćih nogometaša.

Slavonija je sezonu 2015./2016. završila na solidnom, 8. mjestu sa 43 osvojena boda.

MARSONIA – SLAVONIJA 3:0 (0:0)

SLAVONSKI BROD – Igralište Stadion na Savi, gledatelja 100. Sudac Šikić (Županja).

STRIJELCI: 1:0 Jelčić (64), 2:0 Balentović (71), 3:0 Mihaljević (74)

MARSONIA: Memović, Balentović, Čanić, Kljajić, Trepšić, Mihaljević, Prodanović, Jelčić (od 77. Abramović), Ergotić, Majstorović (od 46. Jelić), Mirković (od 46. Mišić). Trener Alen Horvat

SLAVONIJA: Blažević, Pavelić, Ja. Neruda, Franjić, Tomić, Jurić, Karačić (od 72. Plešić), Včelik, Ivanović (od 60. Nović), Jakešević, Grbeš (od 46. Matić). Trener Marijan Bakula.

(Foto : 035portal.hr )

Pročitano 1552 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 06 Lipanj 2016 12:08