Ponedjeljak, 03 Listopad 2016 02:00

Slavonija bolja od Slavije u županijskom derbiju 7. kola 3. Hrvatske nogometne lige - Istok

POŽEGA - U subotu, 01. listopada na Stadionu kraj Orljave odigran je županijski derbi 7. kola 3. Hrvatske nogometne lige - Istok. Požežani su već u prvom poluvremenu imali vodstvo od 2:0 pogocima Ivana Grgića i Ivana Smojvira. Napadač Slavije Josip Jakovljević u posljednjoj minuti utakmice postigao je počasni pogodak za svoju momčad. Slavonija je trenutno druga na ljestvici sa 16 osvojenih bodova koliko ima i trećeplasirano Međimurje (Čakovec).

U sljedećem, 8. kolu "Plavi s Orljave" gostuju u Varaždinu kod NK Varaždina koji je prvi na ljestvici sa 19 bodova.

SLAVONIJA – SLAVIJA 2:1 (2:0)

POŽEGA – Stadion Slavonije, gledatelja 300. Sudac Babić (Varaždin), pomoćnici Bacinger i Šprem.

STRIJELCI: 1:0 Grgić (19), 2:0 Smojvir (37), 2:1 Jakovljević (90).

SLAVONIJA: Vasić, Kurbalić, Grgić, Jos. Neruda (od 90. Božić), Majstorović, Boban, Sokić, Nović (od 90. Plešić), Jakešević, Podobnik, Smojvir (od 78. Karačić). Trener Robert Špehar.

SLAVIJA: Blašković, Kvaternik, Gomerčić (od 65. H. Ančurovski), Ognjenčić (od 66. Itrak), Mikić, V. Ančurovski, Šubara, M. Peharda, I. Peharda, Solić (od 77. Starčević), Jakovljević. Trener Dalibor Bognar.

(Foto : Kronika Požeško - slavonska)

Pročitano 1445 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 03 Listopad 2016 11:24