Ponedjeljak, 06 Ožujak 2017 01:00

Slavonija osvojila bod u Osijeku na otvaranju proljetnog dijela 3. Hrvatske nogometne lige - Istok

OSIJEK - U prvom proljetnom kolu 3. Hrvatske nogometne lige - Istok nogometaši Slavonije osvojili su bod na gostovanju kod druge ekipe prvoligaša Osijeka. Požežani su poveli u 52. minuti lijepim pogotkom u Valentina Podobnika iz slobodbog udarca i bili su blizu osvajanja sva tri boda ali je izjednačenje Osječanima donio Lončar pogotkom u 60. minuti.

Slavonija je trenutno na trećem mjestu sa 28 bodova koliko ima i četvrtoplasirani Bedem (Ivankovo) koji je u ovom kolu na gostovanju u Pleternici pobijedio Slaviju rezultatom 0:1.

Na prvom mjestu je Varaždin sa 33 boda dok je drugo Međimurje sa 30 bodova.

U 17. kolu igrači trenera Roberta Špehara dočekuju HNK Vukovar 1991. Utakmica se igra na Stadionu kraj Orljave u subotu, 11. ožujka s početkom u 15,00 sati.

OSIJEK II – SLAVONIJA 1:1

OSIJEK – Igralište NK Olimpija. Gledatelja 250. Sudac Babić (Varaždin).

STRIJELCI: 0:1 Podobnik (52), 1:1 Lončar (60).

OSIJEK II: Žitnjak, Prenkpalaj (od 13. Anić), Ivić, Lišnić, Ikić (od 62. Mišković), Špoljarić, Klepač, Marin, Sabolović (od 77. Ždinjak) Šimunec, Lončar. Trener Dino Skender.

SLAVONIJA: Rezo, Pavelić (od 82. I. Smojvir), Majstorović, Karačić (od 57. Grbeš), Boban (od 86. Jan Neruda), Sokić, Nović, Jakešević, Podobmik, Božić. Trener Robert Špehar.

ŽUTI KARTONI: Ikić, Lončar (Osijek II), Rezo (Slavonija)

IGRAČ UTAKMICE : Valentino Podobnik

Pročitano 1348 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 10 Ožujak 2017 14:19