Utorak, 17 Rujan 2019 02:00

Uvjerljive domaće pobjede Parasana i Lipe u 3. kolu 2. Županijske nogometne lige

POŽEGA - U 3. kolu 2. ŽNL Požega pobjede su upisali Parasan, HNK Graševina, Lipa, izjednačenu utakmicu odigrali su Dinamo (B) i BSK, a susret između Slavena i Ovčara je odgođena zbog tragične smrti Ivice Zebe, bivšeg dugodišnjeg igrača Slavena koji je iz tog kluba prešao u BSK Buk, a ovog ljeta u NK Požegu.

Susret između Parasana i Jovača završio je rezultatom 3:0. U 4. minuti domaći su poveli golom Ivankovića, u 30. minuti zabija Cvitić, a konačnih 3:0 postavlja Zdravković u 85. minuti susreta.

Utakmica između Dinama (B) i BSK-a odigrana je izjednačenim rezultatom 1:1. BSK je poveo u 77. minuti golom Vidovića, a domaći su izjednačili u 93. minuti golom Varošaneca

U dvoboju između HNK Graševine i Slavonije rezultat je bio visokih 8:0 za domaće. Tri pogotka zabio je briljantni Branko Šaur, a po jedan gol zabili su Mandić, Pavić, Soldo, Patrik Šaur i Vinko Kljajić.

U susretu između Lipe i Eminovaca konačni rezultat bio je 3:1. Za domaće zabili su Fliszar u 21. minuti, Rabić u 41. minuti i Petrović u 80. minuti,a kod gostiju jedini precizan bio je Crepuljak u 82. minuti.

Sve utakmice 4. kola igraju se u nedjelju, 22. rujna 2019. s početkom u 16,30 sati. Sastaju se Ovčare - Eminovci, Slavonija - Lipa, BSK - Graševina, Jovača -  Dinamo (B) i Slaven - Parasan.