Subota, 11 Srpanj 2020 02:00

Raspored utakmica jesenskog dijela prvenstva 1. i 2. Županijske nogometne lige

POŽEGA - Na jučerašnjem plenumu određeni su natjecateljski brojevi klubova 1. i 2. Županijske nogometne lige na osnovu kojih je napravljen raspored u obje lige. Novu natjecateljsku sezonu otvorit će noćnom utakmicom pod reflektorima Stadiona u Velikoj domaći Papuk i Mladost (Pavlovci) u subotu, 22. kolovoza s početkom u 19,30 sati.

U ostalim susretima 1. kola u nedjelju, 23. kolovoza s početkom u 17,30 sati sastaju se Sloga (Trenkovo) – Graševina (Vetovo), Croatia (Mihaljevci) – Dobrovac, Croatia (Donja Obrijež) – BSK Buk, Hrvatski dragovoljac (Drenovac) – Dinamo (Rajsavac), Graničar (Bučje) – Omladinac (Čaglin) i Sulkovci – Graničar (Zagrađe).

U 1. ŽNL domaće utakmice subotom igrat će tri kluba. To su Mladost, Dinamo (Rajsavac) i Papuk koji će igrati noćne dva sata poslije popodnevnog termina tog kola. Prvi dio sezone završava 15. studenog utakmicama 13. kola. 

U 2. ŽNL svi klubovi će igrati domaće utakmice nedjeljom. Prvo kolo na rasporedu je 06. rujna u 17,00 sati, a sastaju je Parasan (Golobrdci )– Eminovci, Slavonija (Prekopakra) – BSK (Biškupci), Slaven (Gradac) – Lipa (Stara Lipa) i Ovčare – Dinamo (Badljevina). Jesenski dio prvenstva završava 18. listopada susretima 7. kola.  

 

Raspored utakmica prvog dijela sezone 1. ŽNL : 

 

1. kolo ( 23. 08. u 17,30) :

Sloga - Graševina, Croatia (M) - Dobrovac, Croatia (DO) - BSK Buk, Hrvatski dragovoljac - Dinamo, Graničar (B) - Omladinac, Sulkovci - Graničar (Z), Papuk - Mladost (22. 08. u 19,30)

 

2. kolo (30. 08. u 17,30) :

Graševina - Mladost, Graničar (Z) - Papuk, Omladinac - Sulkovci, BSK Buk - Hrvatski dragovoljac, Dobrovac - Croatia (DO), Sloga - Croatia (M), Dinamo - Graničar (B) (29. 08.)

 

3. kolo (06. 09. u 17,00) :

Croatia (M) - Graševina, Croatia (DO) - Sloga, Hrvatski dragovoljac - Dobrovac, Graničar (B) - BSK Buk, Sulkovci - Dinamo, Mladost - Graničar (Z) (05. 09.), Papuk - Omladinac (05. 09. u 19,00)

 

4. kolo (13. 09. u 16,30) :

Graševina - Graničar (Z), Omladinac - Mladost, BSK Buk - Sulkovci, Dobrovac - Graničar (B), Sloga - Hrvatski dragovoljac, Croatia (M) - Croatia (DO), Dinamo - Papuk (12. 09.)

 

5. kolo (20. 09. u 16,30) :

Croatia (DO) - Graševina, Hrvatski dragovoljac - Croatia (M), Graničar (B) - Sloga, Sulkovci - Dobrovac, Graničar (Z) - Omladinac, Mladost - Dinamo (19. 09.), Papuk - BSK Buk (19. 09. u 18,30)

 

6. kolo (27. 09. u 16,00) :

Graševina - Omladinac, BSK Buk - Mladost, Dobrovac - Papuk, Sloga - Sulkovci, Croatia (M) - Graničar (B), Croatia (DO) - Hrvatski dragovoljac, Dinamo - Graničar (Z) (26. 09.)

 

7. kolo (04. 10. u 16,00):

Hrvatski dragovoljac - Graševina, Graničar (B) - Croatia (DO), Sulkovci - Croatia (M), Graničar (Z) - BSK Buk, Omladinac - Dinamo, Mladost - Dobrovac (03. 10.), Papuk - Sloga (03. 10. u 18,00)

 

8. kolo (11. 10. u 15,30):

Graševina - Dinamo, BSK Buk - Omladinac, Dobrovac - Graničar (Z), Sloga - Mladost, Croatia (M) - Papuk, Croatia (DO) - Sulkovci, Hrvatski dragovoljac - Graničar (B)

 

9. kolo (18. 10. u 15,30):

Graničar (B) - Graševina, Sulkovci - Hrvatski dragovoljac, Graničar (Z) - Sloga, Omladinac - Dobrovac, Dinamo - BSK Buk (17. 10.), Mladost - Croatia (M) (17. 10.), Papuk - Croatia DO (17. 10. u 17,30)

 

10. kolo (25. 10. u 14,30) :

Graševina - BSK Buk, Dobrovac - Dinamo, Sloga - Omladinac, Croatia (M) - Graničar (Z), Croatia (DO) - Mladost, Hrvatski dragovoljac - Papuk, Graničar (B) - Sulkovci

 

11. kolo (31. 10 u 14,30) :

Sulkovci - Graševina, Papuk - Graničar (B), Mladost - Hrvatski dragovoljac, Graničar (Z) - Croatia (DO), Omladinac - Croatia (M), Dinamo (R) - Sloga, BSK Buk - Dobrovac 

 

12. kolo (08. 11. u 14,00):

Graševina - Dobrovac, Sloga - BSK Buk, Croatia (M) - Dinamo, Croatia (DO) - Omladinac, Hrvatski dragovoljac - Graničar (Z), Graničar (B) - Mladost, Sulkovci - Papuk

 

13. kolo (15. 11. u 14,00):

Graničar (Z) - Graničar (B), Omladinac - Hrvatski dragovoljac, BSK Buk - Croatia (M), Dobrovac - Sloga, Dinamo - Croatia (DO) (14. 11.), Mladost - Sulkovci (14. 11.), Papuk - Graševina (14. 11. u 16,00)

 

 

Raspored utakmica jesenskog dijela sezone 2. ŽNL :

 

1. kolo (06. 09. u 17,00):

Parasan – Eminovci, Slavonija – BSK, Slaven – Lipa, Ovčare – Dinamo 

 

2. kolo (13. 09. u 16,30):

Eminovci - Dinamo, Lipa - Ovčare, BSK - Slaven, Parasan - Slavonija

 

3. kolo (20. 09. u 16,30):

Slavonija - Eminovci, Slaven - Parasan, Ovčare - BSK, Dinamo - Lipa

 

4. kolo (27. 09. u 16,00):

Eminovci - Lipa, BSK - Dinamo, Parasan - Ovčare, Slavonija - Slaven

 

5. kolo (04. 10. u 16,00):

Slaven - Eminovci, Ovčare - Slavonija, Dinamo - Parasan, Lipa - BSK

 

6. kolo (11. 10. u 15,30):

Eminovci - BSK, Parasan - Lipa, Slavonija - Dinamo, Slaven - Ovčare

 

7. kolo (18. 10. u 15,30):

Ovčare - Eminovci, Dinamo - Slaven, Lipa - Slavonija, BSK - Parasan 

Pročitano 579 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 11 Srpanj 2020 17:36