Četvrtak, 05 Studeni 2020 08:31

Selekcije U13 i U14 Nogometnog saveza Požeško - slavonske županije odigrale utakmice protiv Nogometnog saveza Vukovarsko - srijemske županije

POŽEGA - Na Igralištu NK Požega na Sportsko-rekreacijskom centru jučer su odigrane dvije selektivne utakmice kategorija U13 i U14 Nogometnog saveza Požeško - slavonske i Vukovarsko - srijemske županije.

Prvu utakmicu u trajanju od 2x30 minuta su igrale kategorije 2008. godišta. Požeško - slavonska županija je pobijedila rezultatom 4:1 (4:1). Sva četiri pogotka za domaće zabili su igrači požeške Slavonije.

U 5. minuti Dominik Mesić je zabio za 1:0, a u 8. minuti njegov brat Domagoj Mesić povećao je na 2:0. Već u 12. minuti Dominik Mesić zabija svoj drugi pogodak za 3:0, a u 18. minuti Marko Krizmanić je povisio na 4:0. Jedini pogodak za goste postigao je Leon Ruman (Fruškogorac) u 29. minuti za konačnih 4:1.

Selekciju 2008. godišta NS PSŽ vodili su županijski instruktor Siniša Grubišić i trener Nevio Berdi (Slavonija), a bila je sastavljena od 7 igrača požeške Slavonije, 5 pakračkog Hajduka, 4 pleterničke Slavije, 2 vidovačkog Dinama, 2 Kaptola i 1 iz Lipika 1925.

Nakon toga sastale su se selekcije 2007. godišta koje su igrale 2x35 minuta. Požeško - slavonska županija je pružila dobar otpor ali je na kraju Vukovarsko - srijemska županija slavila rezultatom 0:2 (0:1) Za vodstvo od 0:1 zabio je Antonio Rajković (Cibalia) u 25. minuti, a konačnih 0:2 postavio je Marko Nikšić (Vuteks Sloga) u 49. minuti.

Selekcija 2007. godišta NS PSŽ bila je sastavljena od 6 igrača vidovačkog Dinama, 4 požeške Slavonije, 2 Požege, 2 Slavije, 2 Lipika 1925 i 1 iz Kaptola, a vodili su je instruktor Siniša Grubišić i trener Goran Jurković (Slavonija).

Obje utakmice dobro su vodili suci Hrvoje Grgić, Josip Baltić i Jozo Brezicki. Na selekciji su nazočni bili i instruktor NS VSŽ Goran Meštrović, instruktor Nogometnog središta Osijek Marin Smoje i tajnik NS PSŽ Damir Bognar.

Pročitano 1613 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 05 Studeni 2020 12:47