Utorak, 24 Kolovoz 2021 19:56

Slavonija poražena na gostovanju kod Međimurja u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa

ČAKOVEC - Nogometaši požeške Slavonije poraženi su danas na gostovanju u Čakovcu od domaćeg Međimurja rezultatom 4:0 (1:0) u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa. Iako su odigrali solidno prvo poluvrijeme i imali dosta prilika Požežani su na odmor otišli s golom zaostatka. U 6. minuti za 1:0 zabio je Petar Ratajec na asistenciju Denisa Glavine.

Kako su dva dana prije ovog susreta igrači Slavonije odradili teško gostovanje u Ivankovu koje je sigurno ostavilo traga,  u drugom dijelu susreta domaćin je postigao još tri pogotka i došao na kraju do uvjerljive pobjede. Za 2:0 pogodak je ponovno postigao Ratajec u 73. minuti, a pobjedu su potvdili Neven Hlišć u 75. i Lovro Levak - Penić u 88. minuti.

Trener Dalibor Bognar u ovom susretu nije mogao računati na napadača Ivana Antunovića koji se ozlijedio u Ivankovu, ali bi trebao biti spreman za susret 2. kola protiv NAŠK-a (Našice) koji je na rasporedu u petak, 27. kolovoza s početkom u 18,00 sati u Velikoj.

Dva susreta pretkola Kupa već su odigrana u subotu, 21. kolovoza. U Unešiću je domaća Zagora poražena od Karlovca 1919 rezultatom 1:2 dok je u Senju tamošnji Nehaj pobijedio Borac (Imbriovec) rezultatom 2:0.

Sve ostale utakmice 1/16 finala na rasporedu su u srijedu, 22. rujna s početkom u 15,30 sati.

Pročitano 462 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 25 Kolovoz 2021 14:05