Ponedjeljak, 28 Ožujak 2022 09:13

Domaći porazi Požege i Dinama u 16. kolu MŽNL

POŽEGA - Proteklog vikedna odigrane su sve utakmice 16. kola Međužupanijske nogometne lige Slavonski Brod - Požega. Vidovački Dinamo je poražen u Kuzmici od Slavonca (Nova Kapela) rezultatom 0:2 dok je Požega na svom terenu poražena od Slobodnice rezultatom 0:1.

POŽEGA - SLOBODNICA 0:1

Utakmica s najmanjim brojem pogodaka u ovom kolu igrala se u Požegi, gdje je istoimeni domaćin ugostio Slobodnicu, a nakon utakmice sretniji su gosti koji kući nose pobjedu 0:1 (0:0).

Nekoliko prilika bilo je s obje strane, no na kraju gosti su bili spretniji u ovom susretu. Jedini, ali vrlo vrijedni pogodak za Slobodnicu zabio je Adrijan Jackiv u 55. minuti susreta, a do kraja se mreže nisu tresle tako da vrlo vrijedni bodovi putuju u Slobodnicu, kojoj je ova pobjeda druga u nizu te tako izabranici Dinka Rosandića pokazuju kako se polako dižu u formi.

DINAMO - SLAVONAC 0:2

Slavonac je u Kuzmici gostovao kod Dinama, a nakon 90 minuta dobrog nogometa, gosti sretniji idu kući slaveći pobjedu 0:2 (0:1). Dovoljno za pobjedu Slavonca je bilo zabiti po jednom u svakom poluvremenu. Već u 5. minuti gosti su došli u vodstvo, kad je precizan za 0:1 bio Dragan Sremac.

Taj rezultat stajao je na semaforu skroz do kraja utakmice, a potvrda pobjede gostiju iz Nove Kapele stigla je u 88. minuti, kad je Daniel Bungić zabio za 0:2 i nova vrijedna 3 boda Slavonca. Trener Dinama Krunoslav Podoljak bio je jako nezadovoljan nakon ovog susreta: – "Protivnik je zasluženo pobijedio, nisu nam dali puno toga, a nismo ni mi svojom igrom nešto mogli. Ne izgledamo dobro na terenu, igra nam pati i samo se nadam da je to prolazna kriza."

U ostalim susretima postignuti su ovi rezultati : Papuk - Sikirevci 2:0, Hajduk - Lipik 1925 0:2, Budainka - Zadrugar 2:6, Tomislav - Jakšić 4:0, Mladost - Svačić 0:5.

U 17. kolu, u subotu, 02. 04. 2022. u 16,45 sati sastaju se Jakšić - Mladost i Lipik 1925 - Papuk, a od 19,15 igrat će Tomislav - Dinamo. U nedjelju, 03. 02. 2022. u 16,45 sati sastaju se Svačić - Budainka, Zadrugar - Hajduk, Sikirevci - Požega i Slobodnica - Slavonac.

(Tekst: sportalo.hr, Foto : NK Slobodnica)

Pročitano 306 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 28 Ožujak 2022 11:51