Ponedjeljak, 03 Listopad 2022 10:32

U derbiju 5. kola 2. ŽNL Lipa na svom terenu poražena od Graničara (Bučje)

STARA LIPA - Nogometaši Lipe poraženi su jučer na svom terenu "Ritki gaj" u derbiju 5. kola 2. Županijske nogometne lige Požeško - slavonske rezultatom 0:1 (0:0). U jednoj borbenoj utakmica sa dosta grešaka sa obje strane pogodak odluke postigao je Renato Štefančić u 50. minuti udarcem s dvadesetak metara.

Lipa je u ovom susretu bila oslabljena neigranjem dvojice standardnih igrača obrane jer su zbog kartona izostali lijevi bočni Valerije Klanfar i lijevi stoper Josip Vukić pa je obrana Lipe nakon punih 410 minuta primila pogodak te je vratar Mihael Čokrlić prvi put morao po loptu u svoju mrežu.

Lipa je do kraja susreta pokušavala doći bar do boda ali nije uspjela. Derbi kola sudio je samo jedan sudac i to Zdenko Antolović koji je podijelio čak 7 žutih kartona.

U ostalim susretima 5. kola postignuti su ovi rezultati : Sulkovci - Eminovci, BSK - Slavonija, Hrvatski dragovoljac - Dinamo.

U 6. kolu, u nedjelju, 09. 10. 2022. s početkom u 15,45 sastaju se Lipa - Sulkovci, Graničar - Dinamo, Slavonija - Hrvatski dragovoljac i Eminovci - BSK.

To je već pretposljednje kolo jesenskog dijela sezone, a posljednje 7. kolo igrat će se u nedjelju, 16. 10. 2022. u 15,45 sati kada se sastaju BSK - Lipa, Sulkovci - Graničar, Hrvatski dragovoljac - Eminovci i Dinamo - Slavonija.

Pročitano 428 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 03 Listopad 2022 12:44