Četvrtak, 13 Travanj 2023 13:08

Fotogalerija : NK Lipa (Stara Lipa) - NK Parasan (Golobrdci), Igralište "Ritki gaj", 12. 04. 2023.

STARA LIPA - Na igralištu Ritki gaj u Staroj Lipi jučer je odigrana zanimljiva utakmica osmine finala Županijskog nogometnog kupa u kojoj je domaća Lipa rezultatom 2:1 (0:1) bila bolja od Parasana (Golobrdci). Kako su oba kluba s područja grada Požege i članovi Požeškog športskog saveza ovo je bio i mali gradski derbi.

Parasan je u vodstvo doveo Marko Kelemen u 27. minuti. Na 1:1 izjednačio je Zoran Stanić  u 63. minuti nakon asistencije Karla Rabića. Pobjedu Lipi i prolaz u četvrtfinale donio je u 73. minuti Antonio Vinković iz jedanaesterca kojeg je izborio Ivan Škoda.

Nogometašima Lipe je ovo bila i posljednja utakmica prije nastavka prvenstva u 2. Županijskoj nogometnoj ligi Požeško - slavonskoj gdje su nakon prvog dijela osvojili i jesenski naslov prvaka, a u nedjelju, 16. 04. s početkom u 17,15 sati u Brodskom Drenovcu na Igralištu Hrvatskih vitezova očekuje ih derbi protiv drugoplasiranog Hrvatskog dragovoljca koji ima 16 bodova kao i Lipa.

Bogatu fotogaleriju s utakmice Lipa - Parasan (109 sjajnih fotografija) donosi naš vanjski suradnik Jakov Mandić.

Pročitano 597 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 15 Travanj 2023 10:36