Ponedjeljak, 30 Ožujak 2015 02:00

Pobjeda Croatie, poraz Lipe, Dinamo i Požega remizirali

POŽEGA - Proteklog vikenda odigrane su sve utakmice 13. kola 1. Županijske nogometne lige Požeško - slavonske.

Požega je na svom terenu u subotu ugostila NK Slogu (Trenkovo). Domaći nogometaši poveli su pogotkom Ivana Vitenberga u 7. minuti a gosti su izjednačili autogolom Daria Čolića u 79. minuti.

Vidovački Dinamo je u derbiju kola u Kuzmici kod vodećeg Tim osvježenja odigrao neriješeno, 0:0. U tvrdoj utakmici bez puno prilika podjela bodova je najrealniji odnos snaga na terenu.

Croatia je na svom Igralištu Grabovac gubila 0:1 od pavlovačke Mladosti ali je Krunoslav Kahanek sa dva pogotka donio pobjedu od 2:1 i važna tri boda Mihaljevčanima.

Lipa je u sudačkoj nadoknadi primila pogodak za 2:1 i izgubila na gostovanju u Kaptolu.

U ostalim susretima BSK Buk je s minimalnih 0:1 slavio u lokalnom derbiju kod NK Slaven Gradac dok je Papuk u Velikoj rezultatom 3:1 dobio Kutjevo.

Tim osvježenje je i dalje prvo sa 26 bodova, Dinamo na drugom mjestu ima 25, a Kaptol na trećem 24 boda.

Na četvrtom i petom mjestu su BSK Buk i Slaven sa 23 boda.

Šesta Sloga ima 19, a sedmi Papuk ima 18 bodova.

U donjem dijelu ljestvice su Mladost na osmom mjestu sa 15 bodova, Požega i Kutjevo su na devetom i desetom mjestu sa po 14 bodova.

Croatia je jedanaesta sa 12 bodova dok je posljednja Lipa sa 5 bodova.

U sljedećem, 14. kolu koje se igra u subotu, 04. travnja s početkom u 16,30 sati sastaju se Dinamo - Požega, Lipa - Croatia, Mladost - Papuk, Kutjevo - Slaven, BSK Buk - Tim osvježenje i Sloga - Kaptol.

Uskrsno kolo tako donosi međusobne susrete četiri gradska nogometna kluba. U Vidovcima će igrati Dinamo i Požega dok je u Staroj Lipi derbi začelja u kojem se sastaju Lipa i Croatia.

Pročitano 2197 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 30 Ožujak 2015 12:45