Ponedjeljak, 28 Kolovoz 2023 08:30

Pobjede Lipe i Parasana u 1. kolu 2. Županijske nogometne lige

POŽEGA - Prvu utakmicu nove sezone 2. Županijske nogometne lige Požeško - slavonske odigrali su u subotu, u Prekopakri domaća Slavonija i Lipa (Stara Lipa), aktualni viceprvak lige. Na igralištu Matkovac bolje su se snašli gosti koji su slavili rezultatom 0:2 (0:0) golovima Valerija Klanfara u 49. i Hrvoja Mijatovića u 53. minuti.

Ostale četiri utakmice odigrane su u nedjelju. Parasan je u derbiju kola na svom igralištu "Pod selom" u Golobrdcima slavio rezultatom 3:2 (1-2) protiv Sulkovaca. Gosti su poveli golovima Josipa Šutića u 5. i Dominika Tokića u 40. minuti. Na 1:2 smanjio je Mario Maras u 44. minuti. Pobjedu domaćoj momčadi donio je Matej Ivanković golovima u 51. i 90. minuti.

U ostalim susretima postignuti su ovi rezultati : BSK - Dinamo 1:0 (0:0), Graničar - Sloga 2:1 (0:0), Croatia - Eminovci 3:1 (0:1)

U 2. kolu, u nedjelju, 03. 09. 2023. u 17,15 sati na igralištu "Ritki gaj" u Staroj Lipi sastaju se u požeškom gradskom derbiju Lipa i Parasan. U isto vrijeme igrat će i Dinamo - Eminovci, Sulkovci - Croatia, Sloga - Slavonija i BSK - Graničar.

Pročitano 700 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 28 Kolovoz 2023 12:27