Ponedjeljak, 11 Rujan 2023 08:18

Domaći remi Parasana, gostujući poraz Lipe u 3. kolu 2. Županijske nogometne lige

GOLOBRDCI / DONJA OBRIJEŽ - U 3. kolu 2. Županijske nogometne lige Parasan je na svom igralištu "Pod Selom" u Golobrdcima odigrao neolučeno, 1:1 protiv Sloge iz Trenkova. Gosti su poveli već u 4. minuti pogotkom Gabrijela Vidovića, a izjednačio je napadač domaćih Matej Ivanković u 9. minuti. Utakmicu je nažalost obilježila teška ozljeda mladog igrača Parasana Damjana Domazeta kojem je u 86. minuti stradalo koljeno.

Lipa je gostovala u Donjoj Obriježi gdje je poražena rezultatom 3:1. Domaći su poveli pogotkom Domagoja Nenadovića u 37. minuti, a na 2:0 povisio je Antonio Josipović u 55. minuti. Josip Mijatović je pogotkom za 2:1 u 65. minuti donio nadu Lipu da bi mogla ostati neporažena ali je pobjedu Croatie potvrdio Alen Lenče pogotkom za konačnih 3:1 u 87. minuti.

U ostalim susretima 3. kola postignuti su ovi rezultati : Slavonija - BSK 3:0, Eminovci - Sulkovci 3:1, Graničar - Dinamo 2:3.

U 4. kolu, u nedjelju, 17. 09. 2023. s početkom u 16,15 sati sastaju se Lipa - Eminovci, BSK - Parasan, Dinamo - Sulkovci, Sloga - Croatia i Graničar - Slavonija.

Pročitano 465 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 11 Rujan 2023 08:31