Petak, 15 Rujan 2023 09:07

Pioniri Slavonije pobijedili Dinamo u Vidovcima i plasirali se u finale Županijskog nogometnog kupa

VIDOVCI - Pioniri Slavonije jučer su u polufinalu Županijskog nogometnog kupa pobijedili Dinamo na njegovom igralištu u Vidovcima rezultatom 0:3 (0:2) i tako ostvarili plasman u finale. Pogotke su postigli Ivan Ušćebrka (20), Mihael Kapraljević (25) i David Đaković (62).

U durgom polufinalu koje se jučer igralo u Pakracu domaći Hajduk je svladao Kutjevo rezultatom 3:1 (1:1). Mihael Miletić je u 7. minuti doveo Kutjevo u vodstvo, a izjednačio je u 30. minuti Luka Tepurić. Isti igrač doveo je Pakračane u vodsto od 2:1 u 52. minuti,. a konačni rezultat postavio je Leo Tepurić u 56. minuti. Finale će se igrati u Pakracu, u ponedjeljak, 18. rujna s početkom u 16,30 sati.

U srijedu, 13. rujna u Kutjevu je odigrana polufinalna utakmica Županijskog kupa juniora u kojoj je domaćin poražen od Slavije (Pleternica) rezultatom 0:1. Jedini strijelac bio je Marin Šarić u 38. minuti. Požeška Slavonija je bila slobodna. Finale kupa igrat će se u utorak, 19. rujna s početkom u 16,30 sati u Požegi.

Finale kadetskog kupa igrat će se u četvrtak, 21. rujna s početkom u 16,30 sati na Stadionu ""Stjepan Zdenko Šivo" u Pleternici, a sastaju se domaća Slavija i Slavonija.

Pročitano 653 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 19 Rujan 2023 12:35