Ponedjeljak, 25 Rujan 2023 08:15

U 5. kolu 2. ŽNL Lipa odigrala neriješeno u Sulkovcima, a Parasan na svom terenu remizirao s Graničarom (Bučje)

POŽEGA - Proteklog vikenda odigrane su četiri utakmice 5. kola 2. Županijske nogometne lige Požeško - slavonske.

Parasan je na svom terenu "Pod selom" u Golobrdcima odigrao neodlučeno s Graničarom (Bučje). U 17. minuti veznjak domaćih Marko Iličić zabio je za 1:0, a konačnih 1:1 postavio je Ivan Jakovljević u 35. minuti.

Lipa je gostovala u Sulkovcima gdje je također utakmica završila rezultatom 1:1. Gosti iz Stare Lipe poveli su lijepim pogotkom Matea Ivanike u 65. minuti, a bod domaćima donio je Josip Šutić iz kaznenog udarca u trećoj minuti sudačke nadoknade vremena. Glavni sudac Ivan Mautner dosudio je dvojbeni jedanaesterac i to nakon sugestije prvog pomoćnog suca Damira Šantića, a igrači Lipe su smatrali da je to bio prekršaj u napadu domaćeg igrača i tražili takvu sudačku odluku.

U ostalim utakmicama Slavonija je na svom igralištu "Matkovac" u Prekopakri bila bolja od Dinama (Badljevina) rezlutatom 5:2 (3:1) dok je Croatia u Donjoj Obriježi uvjerljivo svladala BSK (Biškupci) rezultatom 7:1 (2:0). Gosti su došli sa samo 11 igrača i nisu mogli pružiti jači otpor prvenstvenom lideru. Utakmica Eminovci - Sloga (Trenkovo) je odgođena.

U 6. kolu, u subotu, 30. 09. 2023. u 15,45 sati sastaju se Slavonija - Parasan dok će u nedjelju, 01. 10. 2023. u 15,45 sati igrati Dinamo - Lipa, Sloga - Sulkovci, BSK - Eminovci i Graničar - Croatia.

Pročitano 671 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 25 Rujan 2023 14:46