Utorak, 24 Listopad 2023 08:15

Nogometašice ŽNK Slavonija Požega pobijedile Graničar (Županju) u 5. kolu 2. HNLŽ - skupina B

KUZMICA - Igračice ŽNK Slavonija Požega  u nedjelju, 22. listopada, su na igralištu ParkKuzmici ugostile ekipu NK Graničar (Županja) u sklopu 5. kola 2. Hrvatske nogometne lige žene - skupine B i ostvarile pobjedu rezultatom 2:1 (0:0). Iako se igralo otvoreno s obje strane od samog početka sva tri pogotka pala u posljednjih 10 minuta susreta.

Mia Uremović dovela je požeški klub u vodstvo u 82. minuti, a ista igračica postigla je pogodak za 2:0 u 87. minuti. U 90. minuti Đurđica Živković postavila je konačnih 2:1.

Nakon prvog kruga natjecanja Slavonija Požega je na odličnom, drugom mjestu sa 9 bodova (3 pobjede, 2 poraza). U narednom, 6. kolu (05. 11.) požeške nogometašice će ugostiti ekipu ŽNK Mikanovci (Stari Mikanovci).

Pionirke ŽNK Slavonija Požega su u subotu, 21. listopada u 6. kolu HNLŽM uvjerljivo pobijedile NK Dilj (Vinkovci) sa čak 17:0 (11:0). Mlade požeške nogometašice su na prvom mjestu sa maksimalnih 15 bodova, a u 7. kolu gostuju kod ŽNK Osijek (29. 10.)

Upješne su istog dana bile i kadetkinje Slavonije Požega koje su također svladale Dilj rezultatom 6:0 (2:0), a obje utakmice odigrane su na igralištu Grabovac u Mihaljevcima. Kadetkinje su prve sa maksimalnih 12 bodova, a u narednom kolu gostuju kod HNK Đakovo Croatie.

Pročitano 363 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 24 Listopad 2023 14:00